Beauty premiéry


Novinky jarného líčenia


Jar sa nezadržateľne blíži a všetky bez rozdielu už asi túžime po sviežej a farebnej jarnej atmosfére. Tu sú niektoré z noviniek na jar 2010, ktoré vám môžu jar farebne spríjemniť.


Pop'n'Cheeks od Lancôme je lícenka, ktorá ladí ku každému tónu pleti a jej jemne perleťové a pieskové tóny osvieži pleť okamžitým jasom a ten dá vyniknúť zdravo žiarivej pleti s neodolateľne prirodzenou krásou, ktorú akoby priniesol čerstvý ranný vzduch. Rada od samotného tvorcu Aarona De Meya: „zmiešajte všetky odtiene Pop'n'Cheeks veľkým štetcom a bohato nanášajte od lícnych kostí smerom ku spánkom.“ Jemná a svieža textúra Pop'n'Cheeks dáva pleti zdravý jas so štipkou jarnej perlete. Pop'n'Cheeks možno nanášať aj na oči podobne ako tiene: pozdĺž linky obočia naneste najsvetlejší odtieň a smerom k mihalniciam používajte tmavší odtieň rovnakej farby.

La French Tropez Manicure opäť od Lancôme to sú dva nové odtiene francúzskej manikúry – temne zelená a zlatisto béžová. Môžete ich použiť spolu – nechty v jednoliatej morskej zelenej s trblietavým zlatým lemom – ale aj samostatne. Ak si vyberiete temnú morskú zelenú mali by ste lak na nechty zladiť so zeleným dymovým líčením očí a ak si vyberiete zlato-pieskové nechty, zladiť by ste ich mali s koralovými perami.

Le Prisme Yeux Mono je revolučný produkt od Givenchy, ktorý sa v kozmetickom svete doposiaľ neobjavil. Ide o multitextúrové jednofarebné očné tiene a ich jedinečnosť spočíva v kombinácii 4 odlišných textúr tej istej farby a to od matných až po trblietavé variácie. Vybrať si môžete zo 16 farieb a každá z nich so svojimi 4 textúrami vám umožní hneď niekoľko možností líčenia – od jemného až po výrazné.

Fixka na pery, alebo Printed Lips od Givenchy to je predovšetkým rýchly a praktický spôsob líčenia pier. Táto novinka, ktorá umoňuje líčenie pier bez textúry je v dvoch odtieňoch – Pink Impression a Rose Impression a okrem intenzívnej farby a dlhotrvajúceho efektu na perách ponúka vďaka prítomnému pantenolu aj maximálny komfort pre pery.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

04.06.2009 13:12 Styling týždňa

Diskusia

Pridaj príspevok



späť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x