Styling týždňa


 

Country štýl


Ralph Lauren a mnohí ďalší návrhári zaútočili svojimi jarnými kolekciami na americký patriotizmus a opäť a znova namixovali novú podobu country štýlu. V čase krízy všetko overené a lacné hrá prim. Potrhané džínsy s opaskami a trakmi doplnené košeľami, čiapky kamelotov, pracovné kombinézy, patchwork, matracové pásiky, blúzky a šaty v tvare klasických pánskych nočných košieľ so stojáčikom a tomu uzavreté šňurovacie topánky na nohách.

Džínsovému ošiaľu podľahli aj Domenico Dolce a Stefano Gabbana a k modrej džínsovine, ktorá v ich podaní nebola roztrhaná, pribudla koža, šortky a mini, mini šatičky a sukničky. To všetko bolo doplnené šatkami okolo krku a veľkými poštovými taškami a kovbojskými čižmami. Zdá sa, že túto jar nás tento trend prevalcuje.
Skúste kombinovať džínsovinu s bielou, všetkými odtieňmi hnedej a nezabudnite, že veľké šály zo zimy prenechávajú miesto malých šatkám okolo krku. Veľké jazdecké tašky by k tomuto country štýlu nemali chýbať. Skúsiť to môžete aj s efektom bielizne - krajka a madeira – na šatách a blúzkach.

Foto: archív značiek

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

01.03.2009 16:17 Beauty premiéry

Diskusia

Pridaj príspevok

12.09.2009 10:24 super
12.03.2009 19:09 styling tyzdna


späť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x