Kŕčové žily, ako sa ich zbaviť? Poradíme vám ako na to!

Aj vy máte problém s kŕčovými žilami? Trápia vás bolesti, pálenia, únava a pocit ťažkých nôh? Hanbíte sa ukázať vaše nohy? Hlavu hore! Inštitúcia Eternell Pfarma vyvinula revolučne nový kozmetický prípravok Livarz sprej, ktorý do šiestich týždňov vyhrá ťažký boj s nežiaducimi kŕčovými žilami. Zmierňuje odtok nôh, zamedzuje výskyt kŕčových žíl, príjemne ochladzuje kožu a zlepšuje krvný obeh.

Skoncujte s nepeknými nohami!

Kŕčové žily alebo varixy patria k najrozšírenejším civilizačným ochoreniam na svete. Existujú však účinné metódy, ako sa ich bezbolestne a rýchlo zbaviť. Stop nepekným nohám! Kŕčové žily bývajú modré, pokrčené, napuchnuté a vôbec nevyzerajú príťažlivo. Postihujú rovnako mužov i ženy a okrem svojho nevábneho vzhľadu spôsobujú aj veľké nepríjemnosti.

Rýchly, jednoducho a wuala!

Zabudnite na bolesti a pocit ťažkých nôh. Vyhnite sa chirurgickým zákrokom a vyskúšajte Livariz sprej a zamedzte vzniku kŕčových žíl. Sprej Livariz nastriekate na vaše nohy a hneď pocítite chladivý účinok. Je to tak jednoduché a účinné.

Budete nadšení!

Už po krátkom používaní tohto zázraku budete cítiť, že vaše nohy sú ľahké ako pierko. Môžete sa tešiť na výsledok hebkej a krásnej pokožky. Jeho pravidelné používanie je zárukou výrazného zlepšenia stavu pokožky. Už po prvom použití vyhladzuje prejavy kŕčový žíl a vy sa budete cítiť znovu zdravšie a krajšie.

S Livarzom kdekoľvek a kamkoľvek

Vďaka veľkosti ho môžete zobrať všade so sebou. Hodíte Livariz do kabelky a môžete si sním cestovať na dovolenky, výlety či do práce. Je účinný pri namáhavej práci a športových výkonoch.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

11.07.2012 13:26 Trápia vás vši a hnidy? Zbavte sa pohromy vo vlasoch.
27.03.2010 18:49 Očná gymnastika
16.03.2010 10:28 Riziko tetovania
10.03.2010 12:28 Dôsledná hygiena chráni
09.03.2010 22:11 Posilňovňa vs. plodnosť

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x