Obávate sa nastávajúcej letnej sezóny? Dajte zbohom nadváhe!

Trápi vás nadváha? Bojíte sa návštevy kúpalísk? Práve teraz máte ten správny čas zbaviť sa zlých návykov i nejakých tých kíl. V prípade, že patríte do skupiny žien, ktoré sa celoživotne obmedzujú prísnymi diétnymi zásadami, vyskúšali už "stopercentne účinné" chudnúce prípravky - bylinné čaje, zázračné masti alebo obklady, mali by ste venovať pozornosť nasledujúcim riadkom! Ani ten najlepší liek alebo nápoj na chudnutie nedokáže zázraky! Chudnutie je zdĺhavým procesom, ak však vytrváte až do konca, čaká na vás zaujímavá odmena - vysnená postava a obdiv vášho okolia.

Najdôležitejším pravidlom, ktoré je nutné si uvedomiť, je fakt, že všetky návody ako schudnúť sa opierajú o zásady zdravej výživy. Získanie správnych stravovacích návykov, správny príjem kalórií a pravidelnosť zvyšujú šance na úspech. Ak si pod pojmom zdravá výživa predstavíte kilogramy najrôznejších semienok, korienky najrôznejších odrôd a nie príliš jedlé pochutiny, môžeme vás upokojiť. Skutočná zdravá strava tejto doby je doslova stravovacím rituálom a koncepciu potravín s nízkym obsahom cukrov a tukov, ktoré však majú veľké množstvo vitamínov, živín a množstvo ďalších látok telu prospešných.

V prípade, že uprednostňujete na chudnutie diéty, mohla by vás zaujať diéta South Beach, ktorá je fenoménom súčasnej doby. Autorom South Beach diéty je kardiológ z Floridy Arthur Agatston. Táto diéta patrí medzi nízkosacharidové redukčné diéty a je trojfázová. Najprísnejšia je 1. fáza, ktorú by ste mali vydržať 2 týždne. Za dobu dvoch týždňov môžete stratiť krásne tri kilá. Pomocou diéty South Beach sa tiež naučíte jesť pravidelne 4-5x denne, to prispeje k zníženiu pocitu hladu. Pomocou tejto diéty si udržuje svoju dokonalú figúru napríklad Beyoncé, Gisele Bündchen, Kim Catrall alebo Jennifer Lopez.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

12.08.2012 23:36 Riziká redukčných diét a rýchleho chudnutia
27.03.2010 19:10 Na nádchu a alergiu morskou vodou
22.03.2010 13:48 Stačia dva poháre denne
25.02.2010 10:28 Očista pečene
26.12.2009 14:34 Káva proti cukrovke

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x