Zdravé chudnutie v jednej krabičke - krabičková diéta

Určite ste už počuli o krabičkovej diéte. Ponúkajú ju firmy, ktoré ponúkajú hotové jedlo od raňajok až po večeru. Odborník na zdravú výživu vám zostaví jedálniček na mieru, špecializovaná firma jedlo pripraví, zabalí do krabičky a prinesie až k vám. Jednoduché, však? Práve preto dostala táto služba názov krabičková diéta.

Krabičková diéta

Táto diéta pozostáva z piatich porcií jedla - raňajky, desiata, obed, olovrant a večera. Redukčná krabičková diéta je nutrične a kaloricky vyvážená. Zostavujú ju výživoví odborníci a poradci, ktorí dohliadajú na to, aby spĺňala zásady zdravej výživy. Vyvážená zdravá strava vám pomôže k úbytku nadbytočných kilogramov najmä v tukových oblastiach. Obsahuje ideálne množstvo bielkovín, sacharidov a tukov, čo napomáha k efektívnemu chudnutiu.

Krabičková diéta a chudnutie

Úbytok váhy pri krabičkovej diéte sa pohybuje na základe individuálnych parametrov. Za mesiac môžete pomocou tejto diéty schudnúť 4-6 kilogramov. Výsledok však závisí aj na cvičení, pohybovej aktivite, telesnej konštrukcii a na vašej disciplinovanosti. Firmy poskytujúce krabičkovú diétu ponúkajú rôzne programy ako schudnúť, alebo ako by českí bratia povedali je jenom na vás kdy a jak se rozhodnete, jak zhubnout. Môžete si vybrať z programov pre mužov, pre ženy, pre diabetikov, program fit-box, turbo diétu, diétu pre mamičky, vegetariánsku alebo bezlepkovú diétu.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

16.02.2010 16:35 Optimisti vs. upchatý nos
18.01.2010 15:02 Nadváha ako celosvetový problém
15.01.2010 10:30 Nebezpečný spánkový deficit
13.01.2010 11:55 Paradentóza sa dá liečiť
30.12.2009 11:39 Klasická hudba lieči

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x