Hviezdna kvalita kolekcie H&M Fashion against AIDS

Mnohí umelci z filmového a hudobného sveta podporia túto jar kolekciu Fashion Against AIDS (FAA), ktorá predstavuje spoločnú iniciatívu spoločnosti H&M a organizácie Designers Against AIDS (DAA) na šírenie posolstva bezpečného sexu a prevencie HIV/AIDS medzi mladými ľuďmi po celom svete.Selma Blair, Penn Badgley, Keri Hilson, Sky Ferreira, Akon, Nikki Reed, Ginnifer Goodwin, Scissor Sisters, Shiloh Fernandez a The Misshapes patria medzi známe osobnosti, ktoré sa zapojili do tohtoročnej kolekcie FAA s odevmi v štýle unisex. Kolekcia bude k dispozícii v obchodnom centre Avion v oddelení H&M Divided od 28. apríla, pričom 25 % z tržieb poputuje charitatívnej organizácii Designers Against AIDS (DAA) a na rôzne iné medzinárodné projekty venované prevencii HIV/AIDS. Kampane FAA získali doteraz vyše 41 miliónov švédskych korún.

„Podľa mňa je skutočne namieste, že táto kolekcia má bezpohlavný štýl, keďže táto choroba postihuje mužov rovnako ako ženy. Je to niečo univerzálne, v čom sme všetci spoločne. Je to choroba, ktorej sa dá vyhnúť, a je mimoriadne tragické, keď nám v tom bráni vlastná ignorancia.“ Selma Blair

„Mám veľa priateľov, ktorí sa ocitli v situácii, keď ich priateľov a rodinu postihol vírus HIV. Keď cestujem po svete, vidím dopad HIV na ľudí. Niežeby sme mali liek na HIV, máme len prevenciu. Tak sa nezabúdajte chrániť, aby ste si s takými vecami nikdy nemuseli robiť starosti. Nikdy.“ Akon.

„Umelci sú nevyhnutnou súčasťou našich kampaní, pretože predstavujú vzory pre mnohých mladých ľudí. Známe osobnosti pomáhajú šíriť odkaz, keď otvorene hovoria o prevencii HIV/AIDS. Žiadame ich, aby pomáhali šíriť posolstvo bezpečného sexu prostredníctvom spoločenských médií: Twitter, Facebook, ich vlastné webové stránky, ale aj ich koncerty.“ Ninette Murk, zakladateľka a tvorivá riaditeľka, DAA.Keď sa hviezdy spoja v kampani H&M Fashion Against AIDS, tohtoročnú kolekciu v štýle unisex predvedú skutočne v tom najlepšom svetle. Selma Blair má oblečený štýlový jarný kabát na tričku s nápisom, zatiaľ čo Penn Badgley má na svojom tričku oblečenú nevyhnutnú bundu s kapucňou. Shiloh Fernandez predvádza kaki nylonovú vetrovku na džínsoch a tričku, Ana Matronic zo skupiny Scissor Sisters má na sebe broskyňovú verziu trenčkotu ako samostatné šaty. A Keri Hilson vystavuje na obdiv parádny overal s nápisom. Všetky tieto odevy majú všestranné využitie a všetky pomáhajú šíriť osvetu o prevencii HIV/AIDS.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

24.03.2010 21:20 Krásne a zdravé vlasy
22.03.2010 13:59 Predtým bola farba, teraz je tu INOA
16.03.2010 10:32 Ocenenie dizajnu Sony
05.03.2010 11:16 Kód mladosti
22.02.2010 16:42 Intenzívny lifting v kréme

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x