Samsung predstavuje najväčší Full HD LED televízor a komplexné 3D riešenie

Berlín, Nemecko, 2010 – Spoločnosť Samsung Electronics dnes na veľtrhu IFA 2010 predstavuje rad nových výrobkov v rámci rozšíreného komplexného 3D riešenia pre európsky trh a demonštruje tak svoj záväzok naďalej poskytovať spotrebiteľom kompletný 3D zážitok v prostredí domácnosti. S novým 65" Full HD 3D LED televízorom, dvoma novými 3D plazmovými HD a FHD televízormi a novým systémom domáceho kina s prehrávačom 3D Blu-ray diskov Samsung posilňuje svoje vedúce postavenie na trhu 3D televízorov. Potvrdzuje to aj viac ako 600 tis. už predaných 3D televízorov po celom svete v prvej polovici tohto roka.


Najnovší rad HD televízorov s podporou 3D zobrazenia a nových Blu-ray prehrávačov ďalej dopĺňa najširšiu ponuku výrobkov na svete pre domácu 3D zábavu. Rozšírené portfólio 3D televízorov sa môže pochváliť vlastnými technológiami spoločnosti Samsung, inovatívnym dizajnom a väčšími obrazovkami, ktoré poskytujú ešte podmanivejší 3D zážitok.

„S našim rozšíreným radom výrobkov pre komplexné 3D riešenie sa môžu užívatelia tešiť na individualizovaný, podmanivý zážitok v plne prepojenom prostredí,“ hovorí BK Yoon, prezident obchodnej jednotky Visual Display spoločnosti Samsung. „Je to prísľub inteligentných televízorov a my sme zaviazaní tento prísľub splniť,“ dodal Yoon.


Najväčší Full HD 3D LED televízor na svete
Nový Samsung LED C8000 je najväčším Full HD 3D LED televízorom na svete a disponuje ultratenkou 65" obrazovkou. Okrem elegantného vzhľadu ponúka televízor aj špičkovú kvalitu obrazu a to vďaka vlastnému 3D procesoru spoločnosti Samsung, technológii Precision Dimming a čistote pohybu na úrovni 800 CMR. LED televízor C8000 poskytuje podmanivý 3D zážitok v domácom prostredí a podporuje aj WiFi pre Samsung Apps, čo používateľom umožní doma na veľkoplošnej obrazovke vyhľadávať a využívať celý rad aplikácií.
Nový Full HD 3D PDP televízor s väčším pozorovacím uhlom a nižšou spotrebou energie

Nová generácia 3D PDP televízorov C680 a C490, ktorá ponúka živý 3D stereoskopický obraz, rozširuje ponuku a posilňuje vedúce postavenie spoločnosti Samsung v oblasti 3D televízorov.

Táto nová generácia plazmových televízorov poskytuje špičkovú kvalitu obrazu vďaka technológii Clear Image Panel, väčší pozorovací uhol a v porovnaní s predchádzajúcim modelom z roku 2009 spotrebuje o 40 % menej energie. Vďaka tomu bude tento PDP televízor prvým a jediným plazmovým televízorom, ktorý od Európskej únie dostane oficiálny certifikát ECO Flower.

Zariadenie ponúka viac možností pri vytváraní individualizovaného a cenovo dostupného 3D zážitku v domácom prostredí. Modely C680 a C490 majú exkluzívny 3D Hyper Real Engine spoločnosti Samsung. Ten riadi nastavenie farieb, kontrastu a pohybu, vďaka čomu tieto modely poskytujú aj optimálnu kvalitu realistického 3D stereo obrazu na 50-palcovej obrazovke. Najmä C680 umožňuje užívateľom zdieľať obsah z iných zariadení certifikovaných DLNA na televízore prostredníctvom technológie AllShare a vytvárať tak individualizovaný zážitok zo sledovania obsahu s celým radom možností.


Systém domáceho kina s prehrávačom Blu-ray diskov poskytuje jedinečný zážitok zo sledovania 3D obrazu
Nový elegantný systém Samsung HT-C9950W spoločnosti Samsung prináša do oblasti domáceho kina nový rozmer v podobe neuveriteľne realistického zobrazenia a dômyselného dizajnu.  Svojím moderným kovovým povrchom vzdáva mimoriadny hold oceneným LED televízorom série 9000. HT-C9950W má organické dotykové ovládacie tlačidlá, nadštandardné koliesko na ovládanie hlasitosti a slot na vloženie disku. Mnohodimenzionálny systém priestorového zvuku 7.1 zahŕňa dotykové diaľkové ovládanie, štyri podlahové reproduktory, dva satelitné reproduktory, stredný reproduktor, aktívny antivibračný subwoofer a dva HDMI vstupy. HT-C9950W obsahuje aj bezdrôtový LAN adaptér, ktorý umožňuje ľahký prístup k službám Samsung Apps alebo Allshare na sledovanie obsahu zo všetkých zariadení certifikovaných DLNA na televízore.3D Blu-ray prehrávač so zabudovaným HDD poskytuje zábavu bez obmedzení

Nový Samsung BD-C8900 s nespočetnými možnosťami zábavy vďaka rozšírenému prístupu dopĺňa vrcholný 3D zážitok v domácom prostredí o kvalitu 3D obrazu v rozlíšení Full HD 1080p. Samsung BD-C8900 je vybavený digitálnymi tunermi na príjem vysielania vo formátoch DVB-T / C a dokáže nahrať až 120 hodín digitálneho vysielania v HD rozlíšení bez straty jedinečnej kvality obrazu spoločnosti Samsung.   BD-C8900 slúži ako dispečing domácej zábavy a umožňuje používateľom konsolidovať všetky súbory digitálnych médií do jedného zariadenia s pevným diskom s kapacitou 500 GB. Pomocou bezdrôtovej technológie AllShare alebo pripojenia cez rozhranie USB 2.0 umožňuje jednoduchšie zdieľanie obsahu s inými zariadeniami a jeho súčasťou je bezdrôtový LAN adaptér na prístup k službe Samsung Apps.

Domáci 3D projektor FHD poskytuje komplexný 3D zážitok z domácej zábavy
Samsung SP-A8000 s technológiou Active 3D je najnovšou modernizáciou oceneného projektora A800. Vďaka jasu až 1000 ANSI lumenov, kontrastnému pomeru 10000:1, životnosti lampy 1500-2000 hod., veľkosti obrazu od 40 do 250 palcov a dvom HDMI vstupom poskytuje Samsung SP-A8000 3D zobrazenie v pôvodnom rozlíšení a s aktívnymi uzávierkovými okuliarmi aj 3D realitu bez akéhokoľvek obmedzenia pozorovacieho uhla. Domáci 3D projektor s rozlíšením Full HD 1080p schopný reprodukcie kolorimetriky štandardného vysielania zaručuje, že farby budú reprodukované presne tak, ako bolo plánované, čím poskytuje vrcholný a podmanivý 3D zážitok z domácej zábavy.Bookmark and Share
 

Ďalšie články

05.11.2010 20:49 Samsung predstavuje celosvetovo prvý notebook umožňujúci duálny príjem LTE a HSPA
05.11.2010 20:38 Samsung Galaxy S korunovaný za najlepší európsky smartphone pre rok 2010-2011
22.03.2010 12:56 Ekologický notebook
15.03.2010 08:02 Inteligentná kamera pre každého
22.02.2010 16:23 Sony - najekologickejšia spoločnosť roku 2009

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x