Notebooky Samsung aj na slovenskom trhu

Nový dizajn Touch of Color, výnimočný výkon a LED displej s vysokým rozlíšením a najostrejším obrazom, to je charakteristika nových notebookov Samsung modelového radu R, ktoré sa prvý raz predstavujú aj slovenským užívateľom.

S výkonnými notebookmi R780, R580 a R480, ktoré sú osadené procesorom Intel®Core™ i5-430M*, budete vždy o krok vpred, pretože procesor automaticky prideľuje výpočtový výkon tam, kde je to najviac potrebné. Či už sa rozhodnete nahrávať video vo vysokom rozlíšení (HD), skladať digitálnu hudbu, upravovať fotografie alebo hrať najnovšie počítačové hry, tieto notebooky vám umožnia robiť viac úloh s väčšou ľahkosťou a produktivitou než kedykoľvek predtým.

Výnimočný výkon nových notebookov Samsung radu R je ukrytý v jedinečnom dizajnovom a ergonomickom tele. Elegantné, ultraštýlové prevedenie Touch of Color s možnosťou voľby vzoru vás zaujme rovnako, ako špičkový obraz LED displejov. Kryt notebookov je odolný proti poškriabaniu a je špeciálne navrhnutý tak, aby na ňom nezostávali odtlačky prstov a aby chránil notebook pred nepredvídanými nárazmi a otrasmi pri každodennom používaní.

Nové notebooky Samsung radu R ponúkajú úžasné možnosti zobrazenia. Ich LED displeje s vysokým rozlíšením poskytujú najostrejší obraz a najvýraznejšie farby. Vďaka obrazovke s pomerom strán 16:9 a grafickej karte NVIDIA GeForce* si vychutnáte aj ten najnovší film alebo hru v HD rozlíšení.

Notebooky Samsung radu R disponujú aj rozmanitou paletou užitočných nástrojov. Medzi najzaujímavejšie patrí USB port „sleep-and-charge“ (len pri modeloch R780, R580 a R480), vďaka ktorému môžete prenosné zariadenia nabíjať aj v prípade, že je notebook vypnutý. Ďalšou užitočnou funkciou je aplikácia AnyPC** na vzdialený prístup k počítaču. Tá prostredníctvom jediného kliknutia umožní bezpečné pripojenie k počítaču doma alebo v kancelárii a zjednodušuje tak prenos a prezeranie súborov v prípade, že ste napríklad na cestách. Unikátny softvér Phoenix Failsafe®*** (len pri modeloch R580, R530 a R480) poskytuje užitočný nástroj na sledovanie počítača, ak príde k jeho odcudzeniu. Táto veľmi praktická služba, ktorá má odradiť zlodejov, vám umožní vystopovať miesto strateného alebo ukradnutého notebooku a šifrovať, spravovať, sťahovať alebo mazať vaše dôležité dáta.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.03.2010 13:35 Kniha poklad
18.03.2010 19:23 Mág, alebo biografia Paula Coelha
14.03.2010 21:47 Prečo chcú muži sex...
10.03.2010 13:20 Ostré hrany trojuholníka
05.03.2010 11:50 Nad Slovenskom sa vznáša čarovný džin

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x