Krásne a zdravé vlasy

Hviezdou dňa, či večera nebudete len svojim trendovým stylingom, ale predovšetkým svojimi krásnymi, zdravými a dokonale upravenými vlasmi. Vlasy sú tou pravou korunou krásy a vďaka moderným technológiám je cesta k dokonalým vlasom oveľa jednoduchšia a to aj z pohodlia domova.

Nové špecializované výrobky na úpravu vlasov so značkou Braun sú overenou cestou k dokonalým účesom a navyše so zárukou, že si vlasy nepoškodíte. Ak chcete experimentovať s rôznymi účesmi, potom s novým vyrovnávačom vlasov a tvarovačom vĺn v jednom Satin Hair Style Artist sa vám to určite podarí, pretože úprava vlasov s ním je veľmi jednoduchá. Nová generácia odolných a pohyblivých keramických žehliacich dosiek a individuálne nastavenie teploty spoľahlivo chráni zdravie vlasov pred poškodením a lámaním. Špeciálny tvarovač trendových vĺn určite ocenia všetky dámy, čo vedia, že vlny sú dnes „in“.Pravidelné farbenie vlasov je zásahom do štruktúry vlasu, čím sa stáva vlas citlivejším aj na poškodenie vplyvom iných faktorov. A práve preto odborníci firmy Braun navrhli rad výrobkov Satin Hair Colour, ktorý je riešením pre ženy s farbenými vlasmi. Tieto výrobky sú navrhnuté tak, aby bránili vzniku škodlivých účinkov, a naopak, aby vzhľad vlasov zlepšovali. Vďaka jedinečnej technológii Colour Saver™ so saténovými iónmi, ktorú prináša iba Braun, obnovuje schopnosť vlasov zachovať si farbu bez výrazného vyblednutia.

Nový rad Braun Satin Hair Colour má tri rôzne výrobky – vyrovnávač vlasov Satinliner, kulmu na vlasy Satinstyler a sušič vlasov SatinPro.Vyrovnávač a kulma obsahujú integrovanú funkciu nastavenia teploty podľa typu vlasov: na jemné, normálne alebo hrubé vlasy. Vďaka zabudovanému selektoru typu vlasov dokážu výrobky radu Satin Hair Colour poskytnúť maximálne stylingové účinky pri minimálnom poškodení vlasov. Vedecky overené a presne vymedzené teploty zaručujú, že aj pri najjemnejších vlasoch zostane maximálna teplota pod kontrolou. Sušič vlasov je navrhnutý tak, aby bol výkonný a zároveň aj šetrný, keďže presne reguluje smer prúdenia horúceho vzduchu a zmenšuje výskyt prehriatych miest na pokožke hlavy a vo vlasoch, čím redukuje negatívne následky poškodenia vlasov horúcim vzduchom. Má jedinečný nadstavec Colour Saver, ktorý mieša chladnejší okolitý vzduch s teplým vzduchom prúdiacim zo sušiča, aby sa vlasy rýchlejšie ochladzovali a neboli zbytočne poškodzované horúcim vzduchom.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.04.2011 11:07 Hviezdna kvalita kolekcie H&M Fashion against AIDS
22.03.2010 13:59 Predtým bola farba, teraz je tu INOA
16.03.2010 10:32 Ocenenie dizajnu Sony
05.03.2010 11:16 Kód mladosti
22.02.2010 16:42 Intenzívny lifting v kréme

Diskusia

Pridaj príspevok

24.10.2018 15:09 rotačna žehlina


späť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x