Po novom na farbené vlasy

Až 68% žien s farbenými vlasmi má obavy o ich kvalitu. Nedostatok lesku, citlivé vlasové vlákno a nevýrazná farba sú najčastejšími nedostatkami, ktoré tieto ženy trápia. A až 70% z týchto žien používa fén alebo žehličku na ich úpravu, čo vlasy ešte viac vysušuje a poškodzuje.

Pre citlivé farbené vlasy, ktoré sú často vystavované pôsobeniu tepla, vyvinuli Laboratóriá L'Oréal prípravok Chroma Thermique, prvú termožiarivú ochrannú starostlivosť pre farbené vlasy. Výnimočná technológia Thermo-Shine je založená na efektívnom spojení troch účinných látok určených špeciálne pre farbené vlasy a aktivovaných pôsobením tepla.
Prvou látkou sú ceramidy, ktoré spevňujú vlasové vlákno a uhladzujú jeho kutikulu, teda vonkajšiu vrstvu vlasu, ktorá je denne namáhaná a poškodzovaná mnohými vonkajšími vplyvmi (znečistené ovzdušie, fénovanie, farbenie atď) a zabezpečujú viditeľné obnovenie poškodených častí farbených vlasov. Druhou prítomnou látkou je MEA – 18. Táto aktívna zložka na báze lipidov vytvára na povrchu vlasu ochrannú hydrofóbnu membránu. Vlasy sú hladšie, hebkejšie a zrkadlovo lesklé. A nechýba UV filter, ktorý zohráva aktívnu úlohu v boji proti voľným radikálom - zachytáva ich a neutralizuje ich oxidačné účinky. Vlasy si tak uchovávajú svoju farbu a lesk.

V prípade novej starostlivosti na farbené vlasy Chroma Thermique sa teplo stáva spoločníkom citlivých farbených vlasov. Vďaka jeho pôsobeniu sa zložky obsiahnuté v prípravku aktivujú, obnovujú citlivé časti farbených vlasov. Posilnené a obnovené vlasové vlákno je potom schopné čeliť každodennému pôsobeniu vonkajších nepriaznivých vplyvov. Vlasy si uchovávajú svoju farbu, sú hebké, zrkadlovo lesklé, vytvárajú pocit "nového vlasu" a ľahšie sa upravujú.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

11.02.2010 13:46 Na farbené oslabené vlasy
27.01.2010 08:58 Lesk vďaka technológiám
12.11.2009 17:13 Lesk na prvom mieste
03.11.2009 13:09 S bambusom na vlasy
17.08.2009 08:42 Účesové hity na jeseň a zimu

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x