Test na nepríjemné kvasinky

Príjem nadmerného množstva cukrov, hormonálne zmeny, užívanie antibiotík či antikoncepcie, oslabená imunita, stres, zlá strava, nevhodná spodná bielizeň - to je iba niekoľko príkladov toho, čo môže spôsobovať nepríjemné intímne problémy. Kvasinkové infekcie spôsobené baktériou Candida albicans postihujú raz za život až 75% žien a u 40% z nich sa kvasinková infekcia vyskytuje opakovane.

Včasným zachytením kvasinkovej infekcie je možné výrazne ovplyvniť priebeh a dôsledky kvasinkového ochorenia. Preto neponechajte svoje zdravie na náhodu a odhaľte kvasinkovú infekciu včas pomocou Kandida testu v pohodlí domova. Tento test je unikátny produkt, ktorý pomáha ženám včas odhaliť nepríjemnú kvasinkovú infekciu spôsobujúcu nepríjemné svrbenie a pálenie so stupňujúcou tendenciou. Pretrvávajúca kvasinková infekcia sa prejavuje aj silným výtokom či častým a bolestivým močením. Tieto príznaky zasahujú aj do partnerského spolužitia a spôsobujú bolesti pri pohlavnom styku. Preto je potrebné, aby ženy venovali pozornosť svojmu problému a nečakali s odhalením infekcie, kým sa príznaky stanú neznesiteľnými a prepuknú v iné zdravotné komplikácie. Pomocou Kandida testu si môže žena sama v priebehu 10 až 20 minút potvrdiť alebo vyvrátiť podozrenie na kvasinkovú infekciu už pri prvých príznakoch ochorenia. Test sa jednoducho používa a zakúpiť si ho môžete v každej lekárni. V prípade pozitívneho výsledku by mala žena zájsť za svojím ošetrujúcim lekárom a žiadať liečbu vaginálnej mykózy. Ak bude výsledok negatívny a nepríjemné symptómy pretrvávajú, odporúčame navštíviť ošetrujúceho lekára, aby vyvrátil alebo potvrdil infekciu iného pôvodu.Jedným zo spôsobov ako sa ženy pred kvasinkovými infekciami môžu chrániť je užívanie probiotík. Probiotiká Super Dophilus sú špeciálne zamerané na boj proti premnoženiu kvasinky Candida albicans, vďaka čomu infekciu efektívne potláčajú.
Jedinečná kombinácia dvoch druhov baktérií Lactobacillus acidophilus a Lactobacillus salivarius účinne pôsobí proti premnoženiu kvasinky a udržuje ju pod kontrolou.

Zamedzujú množeniu baktérií spôsobujúcich vaginálne infekcie, sú vhodné aj pri kandidóze hrubého čreva. Obnovujú črevnú mikroflóru počas i po liečbe antibiotikami, ale najmä pomáhajú zvyšovať imunitu organizmu pri opakovaných vaginálnych infekciách. Probiotiká Dolphilus je vhodné užívať preventívne, ale aj pri akútnych zdravotných problémoch.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

12.08.2012 23:36 Riziká redukčných diét a rýchleho chudnutia
16.07.2012 23:43 Obávate sa nastávajúcej letnej sezóny? Dajte zbohom nadváhe!
27.03.2010 19:10 Na nádchu a alergiu morskou vodou
22.03.2010 13:48 Stačia dva poháre denne
25.02.2010 10:28 Očista pečene

Diskusia

Pridaj príspevok

09.11.2009 16:07 problemy


späť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x