Dokonalý úsmev

Dokáže zázračne zlepšiť náladu, uvoľniť zamračené tváre a rozjasniť deň vám aj vášmu okoliu. Úsmev je vašou osobnou a jedinečnou prezentáciou a tým najlepším komunikačným prostriedkom a navyše nič nestojí. Aby ste sa na svoj úsmev mohli kedykoľvek spoľahnúť, stačí naozaj málo.

Kľúčom ku krásnemu úsmevu sú zdravé a biele zuby. V dnešnej dobe, kedy stále viac a viac ľudí sa zaujíma o zdravý životný štýl, k čomu neodmysliteľne patrí aj starostlivosť o svoj vzhľad, telo a celkový imidž, netreba zabúdať na zuby. Farba zubov je geneticky daná a závisí od hrúbky zubnej skloviny a od farby zuboviny nachádzajúcej sa pod ňou. Navyše ju ovplyvňujú mnohé vonkajšie alebo vnútorné vplyvy, ako je užívanie liekov, zubné výplne, úbytky skloviny vplyvom životosprávy alebo starnutia, ale aj konzumácia tzv. farebných potravín (káva, čaj, víno), fajčenie a v neposlednej rade nedokonalá ústna hygiena. Tieto nežiaduce povrchové sfarbenie zubnej skloviny je možné odstrániť čistením zubov za použitia bežnej zubnej kefky a bieliacej pasty.

Značka REMBRANDT® je jediná značka bieliacich pást so zložkou CITROXAINTM, ktorá odstraňuje povrchové škvrny a bieli zuby šetrným a súčasne účinným spôsobom, čo potvrdila aj klinická štúdia, ktorá skúmala mieru abrazivity. Tajomstvo účinnosti a šetrného prístupu bieliacej zložky CITROXAINTM je skryté v jej zložení. Obsahuje enzým z papáje (Papain), ktorý rozkladá proteíny naviazané na zuby a sfarbenie na ich povrchu, kyselinu citrónovú, ktorá pomáha s rozkladom farebných škvŕn, ďalej citran sodný – zložka pomáhajúca s rozkladom škvŕn a sfarbenia a leštiacu zložku Alumina Abrasive pre mechanické odstraňovanie škvŕn. Kombinácia týchto látok spoločne pomáha rozrušiť proteínovú vrstvu na povrchu zubov, kde sa zachytávajú farebné pigmenty. Vďaka tomu následne odstraňujú sfarbenie zo zubného povrchu za pomoci menšieho množstva abrazív, než by bolo bežne potrebné na dosiahnutie rovnakého bieliaceho efektu.

Pastou vhodnou na každodenné bielenie z ponuky REMBRANDT® je bieliaca pasta COMPLETE MINTTM s extra mentolovou príchuťou, obsahujúca CITROXAINTM a FLUOR. Stará sa tak nielen o vzhľad vašich zubov, ale aj o ochranu proti zubnému kazu.

Špeciálne benefity v sebe ukrýva zubná pasta SENSITIVE, určená na odstraňovanie povrchových škvŕn bez podráždenia citlivých zubov, ktoré znepríjemňuje život mnohým z nás. Okrem tejto vlastnosti však pasta SENSITIVE pri používaní 2x denne znižuje citlivosť zubov na studené, horúce, kyslé a sladké. Zároveň prináša úľavu od bolestivej precitlivenosti zubnej skloviny.

Mimoriadne bieliace zloženie so slabou abrazivitou v sebe ukrýva ďalšia pasta značky REMBRANDT® PLUS. Obsahuje bezpečnú koncentráciu peroxidu vodíka (0,1%) vo forme bioaktívneho kalciumperoxidu, ktorý napomáha odstraňovať zafarbenie na povrchu aj v hlbších vrstvách zubnej skloviny. Navyše zabraňuje opätovnému tmavnutiu zubov a udržiavaniu už získanej belosti.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.03.2010 13:56 L’Oréal Paris líči Miss Slovensko 2010 a vyhlasuje súťaž Miss L’Oréal Glamour
22.01.2010 13:38 Ocenený Génifique
30.12.2009 11:57 Prirodzená farba a zdravšia pleť
26.12.2009 14:40 Znovuzrodené pery
02.12.2009 18:44 Všetko o make-upe

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x