Nie mladšia, ale nová pleť

Prvý výrobok na svete založený na technológii Activinol reaktivuje regeneračné schopnosti pleti a napomáha predchádzať tvorbe vrások. Je taký efektívny, že pleť je ako nová, a to z večera do rana. Až 73% žien túto zmenu deklaruje.

Všetky vrásky sú výsledkom mikro-poškodenia pleti. Výrobky línie Reversalist od Avonu sú založené na revolučnej technológii Activinol, ktorá je inšpirovaná objavom aktivinu, jednej z molekúl zohrajúcich kľúčovú úlohu pri regenerácii ľudského tela. Výrobky línie Reversalist vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu zvyšujú tvorbu aktivinu, čím podporujú proces prirodzenej regenerácie pleti a dodávajú jej mladistvý a svieži vzhľad.

Reversalist je línia výrobkov pre ženy nad 35 rokov, ktoré potrebujú intenzívnu regeneráciu pre svoju pleť. Pri pravidelnom používaní výrobkov línie Reversalist dochádza k vyhladeniu vrások, zjednoteniu farebného tónu pleti a spevneniu pleti. Pleťové sérum Reversalist sa už pri prvých príznakoch vrások postará o prinavrátenie jemnej a hebkej pleti. Pri pravidelnom používaní intenzívneho séra zaznamenalo výrazne mladistvejší vzhľad až 75% žien. V priebehu dvoch týždňov sa výrazne eliminuje výskyt vrások, pleť je na pohľad aj dotyk pevnejšia a vypnutejšia. Podľa prieskumov cieľových skupín omladzujúce sérum eliminuje farebné nerovnosti pleti až o 100%5. V priebehu niekoľkých týždňov 88% žien zaznamenalo výrazne mladistvejší vzhľad pleti. Pleť dôkladne regeneruje a dodáva jej mladší vzhľad. Pri jeho nanášaní oceníte špeciálny ergonomický dizajn, ktorý je štýlový a zároveň bezpečne uchováva výnimočné účinky séra.

Krém jemného zloženia podporuje prirodzenú regeneračnú schopnosť pleti a dodáva jej viditeľne mladší vzhľad. Po jeho používaní počas dvoch týždňov 73% žien zaznamenalo viditeľné zlepšenie vzhľadu pleti a vyhladenie jemných vrások až o 25%. Viac ako 80% žien zaznamenalo viditeľnú elimináciu vrások. V priebehu 4 týždňov nočný krém ANEW Reversalist výrazne eliminuje vrásky a farebné nerovnosti a pleť viditeľne spevňuje.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.03.2010 13:56 L’Oréal Paris líči Miss Slovensko 2010 a vyhlasuje súťaž Miss L’Oréal Glamour
22.01.2010 13:38 Ocenený Génifique
30.12.2009 11:57 Prirodzená farba a zdravšia pleť
26.12.2009 14:40 Znovuzrodené pery
02.12.2009 18:44 Všetko o make-upe

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x