Účesové hity na jeseň a zimu

Nová kolekcia účesov a farieb na jeseň a zimu 2009/10 zaujme už svojim názvom Rock and Folk. Ako sám názov napovedá, pre nadchádzajúcu sezónu sa presadzujú dva výrazné trendy, v prvom prípade príklon k strhujúcej rockovej muzike a v druhom návrat k poetickému, romantickému folkovému štýlu. Kolekcia sa inšpiruje hudobnými ikonami minulej i súčasnej populárnej hudby, akými sú Elvis Presley, Bob Dylan, Janis Joplin ale aj Amy Winehouse.

Nová kolekcia Rock and Folk predstavuje teda dve rôzne účesové línie. Ženám, čo preferujú klasickú eleganciu, intenzívne, hlboké odtiene a precíznosť účesu sú určené rockové inšpirácie a farby Majirel a tie, čo dávajú prednosť uvoľneným účesom s pohybom vo vlasoch, prirodzenosti a sviežim a subtílnejším odtieňom sa vydajú na“folkové tutné“ s farbami Luocolor. Kolekcia predstavuje dve nové techniky francúzskeho melírovania French contrasts - a to techniky Blesk a Motýlie krídla. Služba French contrasts bola prvýkrát predstavená na jar 2009 a stala sa veľmi obľúbenou a vyhľadávanou službou v kaderníckych salónoch.Rock znamená nielen spievať, ale aj provokovať a šokovať, vyjadruje istú revoltu voči zavedeným poriadkom, búranie hraníc, dôraz na nezávislosť a individualitu jednotlivca. Rockové hviezdy sú charizmatické, fascinujúce, odvážne, nekompromisné. Typické sú odvážne účesové strihy s presnými grafickými krivkami, ktoré sú umocnené sýtymi odtieňmi farieb. Na make-up sú charakteristické výrazné kontúry, tmavé oči a pery a svetlá pleť.
Táto línia kolekcia je určená ženám, ktoré sú náročné na svoj vzhľad, túžia vyjadriť svoj štýl a individualitu, hľadajú módnu dokonalosť. Účesy podčiarkujú intenzívne, hlboké odtiene farieb Majirel, strihy sú geometricky presné a účesy precízne pripravené.

Folková muzika vychádza z tradičnej hudobnej tvorby, je romantická a nezávislá, poetická, opiera sa o hodnoty ako sú láska, priateľstvo a sloboda. Pre folkovú kultúru sú typické dlhé, rozpustené a vetrom rozviate vlasy ozdobené stužkami, sponkami, gumičkami a kvetmi. Make-up je decentný, aby bola zvýraznená čistota a prirodzenosť vzhľadu.

Táto folková línia kolekcie je určená romantickým a nezávislým ženám a dievčatám, ktoré hľadajú slobodu v móde a životnom štýle. Dávajú prednosť jemnej, sviežej a prirodzenej kombinácii odtieňov, ktoré im môžu ponúknuť farby Luocolor.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

11.02.2010 13:46 Na farbené oslabené vlasy
27.01.2010 08:58 Lesk vďaka technológiám
12.11.2009 17:13 Lesk na prvom mieste
03.11.2009 13:09 S bambusom na vlasy
29.10.2009 22:20 Po novom na farbené vlasy

Diskusia

Pridaj príspevok

24.10.2018 15:11 vlasy


späť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x