Courtney Cox tvárou vône SPOTLIGHT

Tvárou novej luxusnej vône od AVONu sa stala úspešná herečka Courtney Cox. Spotlight je toaletná voda, čo osloví dámy, ktoré popri každodenných starostiach nezabúdajú na starostlivosť o svoju krásu a pôvab. S exkluzívnou toaletnou vodou od AVONu sa každá žena bude cítiť ako vo svetle reflektorov. Vďaka jej výnimočnému zloženiu je vynikajúcou voľbou pre ženy, ktoré si želajú zažiariť aj vo svojom každodennom živote. Spotlight stelesňuje to, čo znamená byť hviezdou.

Základ vône tvorí kokteil zvodnej, krémovej vanilky a zmyselných kašmírových drevín. Kombinácia sviežej frézie a jemnej mimózy utvárajú srdce vône. Vrch vône sa nesie v tónoch oslnivého a lahodného talianskeho bergamotu. Vzrušujúca aróma citrusových plodov a čerstvo rozkvitnutých kvetov ukrytá do zmyselných tónov kašmírových drevín vás zahalí závojom šarmu a sebavedomia. Podmanivý mix doplnený o esenciu santalového dreva si vás získa a upozorní na vašu jedinečnosť. Spotlight je svieža a žiarivá a zároveň prívetivá a jemná a tak dokonale zvýrazňuje ženskosť a eleganciu. Žiarivé kvetinové srdce novej vône zachytáva vzrušenie a radosť, ktorú cítite, keď sa stanete stredobodom pozornosti. Vôňa je zahalená do elegantného lesklého flakónu ktorý pripomína žiarivý reflektor a vynikajúco dopĺňa posolstvo predstavovanej vône.

„Spotlight stelesňuje ženu, ktorá je zvodná, výnimočná a sebaistá. Je zvyknutá byť stredobodom pozornosti a je očarujúca – ako nová vôňa,“ hovorí tvorca vône, Jean Marc Chaillan. Táto vôňa je ako šampanské – vábivá, osviežujúca a podmanivá.

„Či už sa žena chce cítiť očarujúco alebo inokedy sebavedomo vo svojej každodennej „žiare reflektorov“, táto vôňa zabezpečí, že sa bude cítiť výnimočná. Spotlight púta pozornosť a je pre ženy, ktoré sa neboja byť výnimočné,“ hovorí Courtney.

Courtney Cox si zahrala vo filme Vreskot a jeho pokračovaniach a tiež v komédii Ace Ventura: Zvierací detektív a vo filme November. Úspešnou a známou na celom svete sa stala najmä vďaka nezabudnuteľnej postave Moniky v populárnom televíznom seriáli Priatelia. Za túto úlohu si získala veľkú priazeň divákov a bola ocenená mnohými prestížnymi oceneniami.

Courtney Cox o toaletnej vvode Spotlight:

Aká je táto vôňa?
Táto vôňa je iskrivá, flirtujúca a veľmi sexi – a jej balenie je fenomenálne. Je ako šampanské – úchvatná a podmanivá.

Opíšte Spoltlight troma slovami.
Vaša vnútorná sila. To je presná povaha Spotlight.

Čo sa vám páči na toaletnej vode Spotlight?
Ako herečka mám veľmi silné puto k móde – cez rôzne postavy, ktoré stvárňujem a tiež preto, že som často na očiach verejnosti. So Spotlight sa cítite podobne – máte na sebe perfektné šaty, nádherné šperky a máte úžasný pocit sebaistoty, ktorý môžete zažiť len v tomto momente. A presne to dokáže táto vôňa – cítite sa silná a výnimočná.

Prečo veríte tomu, že každá žena si zaslúži Spoltight?
Pretože každá žena je hviezdou a zaslúži si zažiť chvíle, kedy je uznávaná a obdivovaná.

Aký je váš vzťah k vôňam?
Vône hrali v mojom živote vždy dôležitú úlohu. Používam ju každé ráno. K vôňam som veľmi lojálna, takže keď nájdem nejakú, ktorú milujem, môžem ju nosiť aj roky. Preto som tak rada, že môžem reprezentovať túto nádhernú vôňu.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

03.03.2010 10:52 Príbeh Parížanky vo flakóne
18.12.2009 22:20 Moderná Scarlett
10.08.2009 20:59 Vôňa, čo má štýl
18.06.2009 21:02 Spoločník na cesty
26.05.2009 20:23 Svieža a opojná

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x