Vôňa, čo má štýl

Celine Dion CHIC je nová vôňa inšpirovaná eleganciou Celine Dion, jednej z nejúchvatnějších svetových speváčok a predstavuje nový vzrušujúci prístup k vôňi. Je to vôňa, čo zahalí ženu do vznešeného pocitu luxusu bez zbytočnej okázalosti.

S ľahkosťou v sebe kombinuje vyrovnanosť a hravosť. Táto vôňa, inšpirovaná úžasným kúzlom Celine Dion, jej mladistvým duchom a životným optimizmom, uchváti každú ženu.
"Celine Dion Chic je pre ženu, čo hľadá dostupný luxus. "Som nadšená zo spolupráce s Coty pri vývoji novej vzrušujúcej vôňe," povedala Celine Dion. "Táto vôňa predstavuje skutočne osobité čaro stvorené pre pôvabnú a sofistikovanú ženu. Dúfam, že sa všetky ženy budú cítiť rovnako elegantne a žensky ako ja, keď vôňu nosím. "

Celine Dion Chic stelesňuje harmonické spojenie jednoduchosti, sebaistoty a módnych trendov. Objavíme tu listy vodných rastlín a vodný melón, ďalej pivoňku, gardéniu, lotosový kvet a zelenú fialku a v základe svetlé drevo, santalové drevo, jantár a pižmo. Dokonale vybrúsený flakón Celine Dion Chic pripomína svojím tvarom rímsku podobu čísla 5, ktoré je šťastným číslom Celine Dion. Štýlový vzhľad s čistými líniami dopĺňa hladký čierny uzáver, ktorý objíma zlaté hrdlo flakónu.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.04.2011 11:07 Hviezdna kvalita kolekcie H&M Fashion against AIDS
24.03.2010 21:20 Krásne a zdravé vlasy
22.03.2010 13:59 Predtým bola farba, teraz je tu INOA
16.03.2010 10:32 Ocenenie dizajnu Sony
05.03.2010 11:16 Kód mladosti

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x