Vlasy plné vôní

Aj umývanie vlasov môže byť voňavým a farebným zážitkom. Novú kolekciu posilňujúcich šampónov a luxusných kondicionérov Herbal Essences, vďaka ktorým ožívajú farby, účes je bohatší na objem a vlasy plné lesku a dokonale hydratované, uviedla ako ambasadorka známa herečka Misha Barton.

Nové vône so svojím opojným účinkom vás dokážu naladiť na prežívanie nových zážitkov a potešenia z bezstarostných dní leta. Herbal Essences doslova rozkvitol spolu s novými zložkami, neuveriteľnými vôňami a s viditeľným efektom pre vlasy a to navyše vo výnimočnom farebnom balení. „Našou misiou je vyhnať nudu zo života každého dievčaťa a ženy. Tieto produkty boli navrhnuté tak, aby rozmaznávali dušu aj telo“ povedala Anita Boros, hovorkyňa Procter and Gamble Beauty.

Nový rad ponúka 5 kolekcií šampónov, kondicionérov a intenzívnych vlasových masiek s technologicky vylepšeným zložením, lákavými vôňami a vo výnimočnom balení. Každá z nich dokonale pokrýva požiadavky rôznych typov vlasov. Šampón a kondicionér pre zväčšenie objemu s výťažkami z bielej nektarínky a ružového koralového kvetu majú odľahčujúci a čistiaci účinok pre pôvabný a objemný účes. Šampón, kondicionér a intenzívna čistiaca maska pre namáhané a zničené vlasy spoločne pomáhajú chrániť pred rozštiepenými končekmi a lámaním vlasov. Výťažky z kokosového orecha, manga a perál poskytujú skutočne výnimočný zážitok zo starostlivosti o vlasy. Ignite my Colour -šampón, kondicionér a maska na vlasy - s akajskými bobuľami a výťažkom z hodvábu zas rozžiari farbené vlasy, ktoré dokonale hydratuje a zachováva ich lesk a pôvab. Kolekcia Hello hydratation vlasy dôkladne hydratuje a zanecháva vlasy hodvábne jemné, hladké a ľahko upraviteľné. Spojením výťažkov z bobúľ čajovníka a pomarančového kvetu je vytvorená kolekcia šampónov a kondicionérov Dazzling Shine, ktoré dodávajú vlasom oslnivý lesk a neopakovateľný žiarivý efekt.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.04.2011 11:07 Hviezdna kvalita kolekcie H&M Fashion against AIDS
24.03.2010 21:20 Krásne a zdravé vlasy
22.03.2010 13:59 Predtým bola farba, teraz je tu INOA
16.03.2010 10:32 Ocenenie dizajnu Sony
05.03.2010 11:16 Kód mladosti

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x