Zdravá alternatíva

Pitný režim detí je rovnako dôležitý, ak nie viac, ako nás dospelých. Deti majú predovšetkým radi sladené nápoje a tak spoločnosť Coca-Cola uviedla na trh novinku v podobe jedinečných ovocných nápojov Cappy Junior. Ako vyplýva z ich názvu, ide o nápoje určené predovšetkým pre našich najmenších.

Nápoj má v porovnaní s podobnými výrobkami mimoriadne vlastnosti: má najvyšší podiel ovocných štiav (viac než 50%), je vyrobený bez pridania umelých farbív a konzervačných látok a neobsahuje cukor. Na základe porovnania spotrebiteľských testov detských nápojov možno jednoznačne povedať, že ovocné nápoje Cappy Junior predstavujú produktovú špičku na našom trhu.

Ich chuť a zloženie zaručujú vysoké kvalitatívne štandardy už pri výbere ovocia ako aj pri následnom spracovaní a balení. Pre jednoduchšiu manipuláciu má Cappy Junior deťmi veľmi obľúbený a účelný „športový uzáver“ a fľašu tvarovanú tak, aby bola ľahko a pohodlne uchopiteľná aj detskou rukou. V ponuke sú dva chutné a osviežujúce varianty príchutí: pomaranč s mandarínkou a čierne ríbezle s jablkom. Obe príchute sú dochutené a zjemnené kvapkou medu.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

01.02.2010 17:34 5x denne
30.06.2009 15:38 Schudnite odkyslením
22.06.2009 14:03 McCartneyho pondelky bez mäsa
22.02.2009 11:24 S olivovým olejom za zdravím

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 273x