Špeciálna starostlivosť o vlasy pre pánov

Muži stále viac a viac venujú pozornosť svojmu vzhľadu, vlasy nevynímajúc. Vedie ich k tomu rýchly a veľmi aktívny životný štýl, spoločenská prestíž a túžba po pracovnom a osobnom úspechu. Dnes je v trende upravený a pestovaný muž.

Presne pred rokom v júni uviedol L´Oréal Professionnel rad prípravok určenú špeciálne pre mužov a ich vlasy. Dnes predstavuje novú generáciu vlasových prípravkov a služieb pre mužov. V L´Oréali vedia, čo muži od vlasových prípravkov očakávajú. Je to jednoduchosť, rýchlosť a účinnosť. Tieto vlastnosti má určite nový extra penivý šampón Energic pre vlasy plné energie a sviežeho pocitu a stylingový krém Brillantine pre ľahkú finálnu úpravu účesov.

Energic patrí do novej generacie šamponových prípravkov, ktoré majú špeciálne zloženie zodpovedajúce požiadavkám mužov a mužskej vlasovej pokožky. Jeho technológie ICE MINT + GINSENG (ľadová mäta a ženšeň) je toho dôkazom. Ice Mint predstavuje jedinečné spojenie esenciálneho oleja z mäty - antiseptické účinky - a chladivých látok pre pocit intenzívnej ľadovej sviežosti vo vlasoch. Výťažky zo ženšeňa zas stimulujú vlasovú pokožku a dodávajú jej energiu. Naviac nové tensioaktívne látky spôsobujú extra penivý efekt a aj preto je použitie šampónu mimoriadne jednoduché a príjemné. Vlasy sú po použití šampónu silné, lesklé a plné energie a ľahko sa rozčesávajú. Šampón Energic je určený na všetky typy vlasov pre každodenné použitie.

Spolu s novým šampónom Energic uvádza L’Oréal Profesionnel do kadernických salónov celkom novú službu pre mužov - masáž Energic 5, ktorá v priebehu 5 minút a 5 jednoduchými pohybmi intenzívne osvieži vlasovú pokožku a dodá jej i vlasom potrebnú energiu.

Brillantine, alebo po slovensky brilantína, teda ľahký stylingový krém patrí ku klasike pánskej vlasovej kozmetiky. Veď s jej pomocou mali vytvorené dnes už legendárne účesy takých hviezd filmu ako bol charizmatický James Dean vo filme Rebel bez príčiny či Pierce Brosnan ako Agent 007. Brillantine sa vracia k tomuto trendu elegantných a dokonale upravených pánskych účesov. Nemastné zloženie a stupeň fixácie 1 umožňuje jednoduchú aplikáciu a prirodzene vyzerajúcu úpravu vlasov. Brillantine je ľahký stylingový krém určený pre všetky typy vlasov.

Gelová starostlivosť Cover 5 je skutočne optimálny prípravok pre mužov, ktorí chcú prirodzene zamaskovať svoje šedivé vlasy a službu Cover 5 poskytujú kadernícke salóny, ktoré pracujú s prípravkami L´Oréal Profesionnel.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.04.2011 11:07 Hviezdna kvalita kolekcie H&M Fashion against AIDS
24.03.2010 21:20 Krásne a zdravé vlasy
22.03.2010 13:59 Predtým bola farba, teraz je tu INOA
16.03.2010 10:32 Ocenenie dizajnu Sony
05.03.2010 11:16 Kód mladosti

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x