Schudnite odkyslením

Doktor Robert Young – autor knihy Zázračné pH, prináša čitateľom ďalšiu vynikajúcu knihu s názvom Schudnite odkyslením. Tentoraz sa spolu s manželkou Shelley zamerali priamo na problém nadváhy a chudnutia. V knihe prichádzajú s radikálnym tvrdením, že nadváha nesúvisí s tukom, sacharidami, či kalóriami. Schudnúť sa vám podarí až vtedy, ak začnete riešiť podstatu problému – kyseliny. Odkyslite sa a nadbytočný tuk sa navždy stratí.

Začnime jednoduchou matematikou. Koľkých nadbytočných kilogramov sa musíte zbaviť, aby ste dosiahli ideálnu, zdravú hmotnosť – päť, pätnásť, päťdesiat? Nech už vaša odpoveď znie akokoľvek, vynásobte kilá dvoma a získali ste maximálny počet dní, počas ktorých si splníte svoj sen. Pomôže vám zázračné pH.
Dosiahnutie ideálnej hmotnosti spočíva v udržiavaní krehkej rovnováhy pH v krvi. Uznávaný mikrobiológ a nutricionista, doktor Robert Young s manželkou a šéfkuchárkou Shelley vám v tejto priekopníckej knihe ponúknu jednoduchý program pozostávajúci zo siedmich krokov. Spočíva v úprave životného štýlu, pomocou ktorého vyvážite svoj metabolizmus a dosiahnete ideálnu hmotnosť.
Dozviete sa, že aj pitie vhodnej vody vám pomôže schudnúť a že dosiahnutie a udržanie ideálnej hmotnosti vyžaduje konzumáciu množstva zdravých tukov a preorientovanie sa na zelenú zeleninu. Ďalej, že konzumovanie zásaditej potravy a nápojov rozpustí telesný tuk, ktorý chráni vnútorné orgány pred kyselinami, telo ho viac nebude potrebovať. Aj cvičením môžete pribrať, ak nepostupujete správne a pri tom existuje unikátny druh aeróbneho cvičenia, ktorý patrí medzi najefektívnejšie na dosiahnutie štíhlej a pevnej postavy a ktorým si precvičíte 75 biliónov buniek tela naraz. Dôležité je tiež vedieť, že niektoré potraviny zvyšujú zásaditosť organizmu, zatiaľ čo iné ho prekysľujú a že analýza krvi na mikroskopickej úrovni vám prezradí veľa o vašom zdraví
V knihe taktiež nájdete aj množstvo receptov na zdravé a chutné jedlá.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

01.02.2010 17:34 5x denne
09.07.2009 23:27 Zdravá alternatíva
22.06.2009 14:03 McCartneyho pondelky bez mäsa
22.02.2009 11:24 S olivovým olejom za zdravím

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x