Dospelá, no problematická

Normaderm Pro Mat je ďalším z rady kozmetických prípravkov na problematickú pleť od Vichy, kde sa už niekoľko rokov venujú práve tejto problematike. Tentoraz predstavujú dlhodobo zmatňujúci hydratačný krém.

Pokrok vo vedomostiach o fyziológii problematickej pleti ukázali, že za nedokonalosťami dospelej pleti a ich opakovaným výskytom sú podráždené mazové žľazy. V laboratóriách Vichy objavili, že problematická pleť je charakteristická väčším počtom nervových zakončení prepojených s mazovými žľazami, ktoré sú viac dráždené, sú hyperaktívne a produkujú nadmerné množstvo mazu. Na trvalé pôsobenie proti nedokonalostiam a na vytvorenie novej pleti je nutné pleť ozdraviť ale aj znížiť podráždenosť mazových žliaz. To sa podarilo s hydratačným krémom proti nedokonalostiam Normaderm.

Ďalší problém, ktorý chce Normaderm vyriešiť je problém lesknúcej sa pleti. Normader Pro Mat prináša zmatnenie pôsobením vo vnútri pórov. Ide o prvý zmatňujúci krém s UVA/UVB filtrami na ochranu pleti před každodenným UV žiarením, ktoré aktivizuje vznik lesku pleti. Účinnosť tejto starostlivosti je jednoznačná – pleť je čistá, zjednotená a bez lesku.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.04.2011 11:07 Hviezdna kvalita kolekcie H&M Fashion against AIDS
24.03.2010 21:20 Krásne a zdravé vlasy
22.03.2010 13:59 Predtým bola farba, teraz je tu INOA
16.03.2010 10:32 Ocenenie dizajnu Sony
05.03.2010 11:16 Kód mladosti

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x