Spojenie vedy a luxusu, umenia a technológie

Už tu bolo zlato, kaviár, ale platina ešte nie. A práve energizujúcu silu platiny, najvzácnejšieho zo všetkých kovov využíva tentoraz La Praire na pleť v prípravku Cellular Cream Platinum Rare, ktorý dodáva pleti nenapodobiteľnú jemnú krásu od samotného okamihu aplikácie. Vzácny platinový krém bol vyvinutý pre všetky dámy, ktoré vyhľadávajú všetko to, čo je vzácne a dokonalé svoj životný štýl a rovnako aj pre svoju pleť a telo.

Koloidná platina zachováva elektrickú rovnováhu pleti a tak tajomstvom krému Cellular Cream Platinum Rare je, že sa stavia proti známkam času celkom novým spôsobom a umožňuje tak zachovanie prirodzenej krásy a jedinečnej žiarivosti, akú vaša pleť ešte neokúsila. Takéto pôsobenie krému umožňujú čiastočky záporne nabitej platiny v koloidnom platinovom roztoku, ktorý pôsobí ako jedinečný elektrónový darca, čo zachováva správnu elektrickú rovnováhu pleti.

Prečo je elektrická rovnováha pleti dôležitá? Keď sa minerály ako chlorid sodný, draslík, vápnik a bikarbonát sodný rozpustia vo vode, ktorá sa nachádza v tele, vytvárajú elektrolyty a prenášajú elektrický náboj, pričom prúdia smerom « do » ale aj « z » buniek a priťahujú k sebe výživné látky vo forme tekutín.

Ideálna elektrolytová rovnováha umožňuje bunkám absorbovať tieto výživné látky efektívnejšie a vylučovať škodlivé látky, čo je dôležité pre zachovanie správnej energie. Rovnováha energie zlepšuje okrem toho hydratáciu pleti, pretože vytvára na povrchu pleti ochranný štít, ktorý pripomína prirodzenú hydratačnú bariéru mladej pleti. Znamená to tiež, že pleť je lepšie chránená pred voľnými radikálmi, vplyvmi prostredia a inými škodlivými vplyvmi, ktoré prispievajú k vzniku známok starnutia.

Okrem koloidnej platiny posilnila značka La Prairie Cellular Cream Platinum Rare o unikátny komplex aktívnych zložiek vrátane peptidov, vitamínov a antioxidantov. Tie pôsobia harmonicky a redukujú hĺbku liniek a vrások, pričom významne podporujú odolnosť pleti. Obnovujú mladistvú textúru a tonus pleti.
Inteligentné hesperidínové kryštáliky, ktoré chránia DNA v jadrách buniek, sa dostávajú do pleti technológiou postupného uvoľňovania a pôsobia v synergii s resveratrolom a poskytujú pleti antioxidačnú ochranu pred voľnými radikálmi, pričom zlepšujú mikrocirkuláciu pleti.
Atmosférou aktivovaný hydratačný matrix predstavuje vynikajúci systém dodávania vlhkosti, ktorý pomáha pleti udržať si hydratáciu na dlhší čas. Prispôsobuje ju vlhkosti a teplote prostredia, preto je Cellular Cream Platinum Rare ideálny do každého podnebia.
Pestré zloženie krému obsahuje vysokú koncentráciu peptidov pre stimuláciu fibroblastov a následnú obnovu štruktúry mimobunkového matrixu: malachit pôsobiaci ako antioxidant, hematit s vysokým podielom železných čiastočiek pre obnovu mladistvej žiarivosti pleti aj vo vyššom veku, svetloodrážajúci strieborný perleťový pigment pre posilnenie účinkov platiny a žiarivosť pleti a exkluzívny bunkový komplex pre stimuláciu prirodzeného procesu regenerácie pleti, hydratáciu, výživu, energiu a zabezpečenie jej optimálneho fungovania.

Cellular Cream Platinum Rare je naozaj trieda sama o sebe: je to pleťový prípravok, ktorý je mimoriadne vzácny nielen pre oslnivú nádheru, akou pleť zahŕňa, ale aj pre obzvlášť delikátnu textúru, čistotu zloženia, veľkoleposť a eleganciu balenia.

Každý ručne vyrobený obal tohto krému je vlastne umeleckým dielom, ktoré spája nadčasové geometrické tvary s prvkami minimalizmu 21.storočia. Aplikátor v tvare lyžičky zakončuje strieborný polkruh a zlatý disk: chemický znak platiny, zdroja transformačných účinkov krému.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.04.2011 11:07 Hviezdna kvalita kolekcie H&M Fashion against AIDS
24.03.2010 21:20 Krásne a zdravé vlasy
22.03.2010 13:59 Predtým bola farba, teraz je tu INOA
16.03.2010 10:32 Ocenenie dizajnu Sony
05.03.2010 11:16 Kód mladosti

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x