Svieža a opojná

Inšpirovaná prírodnými prvkami a venovaná sebaistej, vitálnej a zmyselnej žene je nová vôňa Versense. Už názov tejto vône z módneho domu Versace je prísľubom zážitku pre naše zmysly. Farba vône vyvoláva predstavu prírody a zároveň evokuje pocit voľnosti na čerstvom vzduchu, načerpanie novej energie a vnútornú rovnováhu.

Zmes živých tónov Stredozemia – bergamotu a zelenej mandarínky – zaručuje prirodzenú a spontánnu sviežosť vône. Kokteil iskrivých citrusových plodov vo vrchných tónoch vône evokuje pocit vitálnej a neutíchajúcej energie. Pulzujúce srdce tejto opojnej vône tvorí priezračnosť kvetov – harmónia delikátneho morského narcisu a sviežo korenistých tónov kardamónu podčiarkuje intenzitu jazmínu. Základ vône je bohatou zmesou vzácnych drevín, ktoré jej prepožičiavajú eleganciu, noblesu a navodzujú pocit čistej harmónie. Santal a céder dodávajú potrebnú harmóniu hodvábnym tónom olivovníka a ľahkého pižma. Príjemné hlboké tóny budujú zmyselnosť vône, ktorá tak vyznieva neobvykle, rafinovane, tajomne a vášnivo.

Versanse sa dokonale vyníma v nádhernom čírom flakóne, ktorý spája luxusné a tradičné prvky. Majestátny kovový uzáver a svetoznáme logo medúzy uprostred flakónu sú vyjadrením absolútnej rafinovanosti, ženskosti a zmyselnosti.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

03.03.2010 10:52 Príbeh Parížanky vo flakóne
18.12.2009 22:20 Moderná Scarlett
10.08.2009 21:05 Courtney Cox tvárou vône SPOTLIGHT
10.08.2009 20:59 Vôňa, čo má štýl
18.06.2009 21:02 Spoločník na cesty

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x