Návrhárska jar v H&M

Dlho ohlasovaná a netrpezlivo očakávaná je už po niekoľko rokov jarná návrhárska kolekcia v obchodoch H&M, kde sa vystriedali už také návrhárske esá ako Karl Lagerfeld, Stella McCartney či Roberto Cavalli a ich kolekcie sa vypredali okamžite.

Inak tomu nebolo ani 22. apríla v Londýne a o deň neskôr všade na svete, kde sa dostala do predaja kolekcia Matthewa Williamsona. V Bratislave v jednom nemenovanom nákupnom centre sa hystéria ako v Londýne síce nekonala, ale niečo vyše 14O kúskov z tejto skvelej kolekcie čakalo na svojich zákazníkov. A kúsky to sú vydarené s jasným rukopisom známeho majstra potlačí, čo sa o vzoroch určite veľa naučil v slávnom módnom dome Emilio Pucci, kde pracuje ako kreatívny riaditeľ. Hodvábne šaty s impresionistickou farebnou potlačou na čiernej, tričko s potlačou motýľov, kašmírové svetríky so zaujímavou výšivkou pávieho pierka cez jedno rameno či úžasné opasky boli len skromnou ponukou, ale vďaka aj za to.

V Londýne svojho kamaráta Matthewa Williamsona prišla podporiť aj Sienna Miller a sám návrhár okomentoval svoju cestu s ňou taxíkom po Regent Street, kde stáli nekonečné rady slovami: „Som stále v šoku a jednoducho nemôžem uveriť tomu, že všetci tí ľudia tu sú kvôli mojej kolekcii.“

Foto: isifa.com


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.04.2011 11:07 Hviezdna kvalita kolekcie H&M Fashion against AIDS
24.03.2010 21:20 Krásne a zdravé vlasy
22.03.2010 13:59 Predtým bola farba, teraz je tu INOA
16.03.2010 10:32 Ocenenie dizajnu Sony
05.03.2010 11:16 Kód mladosti

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x