Na nádchu a alergiu morskou vodou

Nepríjemný pocit upchaného nosa zažil asi každý. Problémy s dýchaním, bolesť hlavy kvôli zapchaným dutinám, strata chuti to všetko sú nepríjemné sprievodné javy nádchy, resp. alergií. Riešením môže byť liečivá morská voda v hypertonickom nosnom spreji Physiomer® Alergia a nosné dutiny. Jeho aplikácia znižuje opuch nosných ciest počas alergickej nádchy, chronickej nádchy a zápalov vedľajších nosných dutín.

Na základe výskumu bola koncentrácia solí v tomto prípravku zvolená tak, aby nedráždila nosnú sliznicu a zároveň bola optimálna pre dosiahnutie potrebného efektu bez rizika vzniku návyku. Obsahuje naturálnu sterilnú hypertonickú morskú vodu s koncentráciou solí 22g/l, to znamená 60 známych minerálov a stopových prvkov, ktoré sa prirodzene vyskytujú v morskej vode. Morská voda prítomna v produkte pochádza z chránenej oblasti Saint-Malo na pobreží Bretónska, kde sa studené vody Atlantiku miešajú s teplejším Golfským prúdom. Pri tak silnom prúdení vody dochádza prírodnou cestou k jej čisteniu a okysličovaniu a taktiež k obohateniu rôznymi živinami. Vďaka exkluzívnemu patentovanému výrobnému procesu sa Physiomer® vyrába bez konzervačných a chemických látok. Alergikom a nachladeným znižuje opuch nosných dutín, zmenšuje prekrvenie slizníc, odstraňuje infekčné činitele a alergény a pomáha spriechodniť upchaný nos a vedľajšie dutiny. Môže sa bezpečne používať niekoľkokrát denne bez obáv z vedľajších účinkov alebo rizika poškodenia nosnej sliznice.

Používanie je preto obzvlášť vhodné pre osoby, ktoré nemôžu používať lieky na spriechodnenie nosa a pre osoby, ktoré trpia poškodením nosnej sliznice z dôvodu dlhodobého používania liekov na spriechodnenie nosa.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

12.08.2012 23:36 Riziká redukčných diét a rýchleho chudnutia
16.07.2012 23:43 Obávate sa nastávajúcej letnej sezóny? Dajte zbohom nadváhe!
22.03.2010 13:48 Stačia dva poháre denne
25.02.2010 10:28 Očista pečene
26.12.2009 14:34 Káva proti cukrovke

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x