Ocenenie dizajnu Sony

Značka Sony celkovo získala deväť prestížnych ocenení za dizajn - International Forum Design Awards (iF) - vrátane dvoch zlatých. Súťaže sa zúčastnilo celkovo takmer 2 500 prihlásených produktov z rôznych výrobných sektorov.

Sony získala zlaté ocenenia za ultratenký digitálnyfotoaparát Cyber-shot TX1 a atypický LCD televízor BRAVIA ZX1 s bezdrôtovým prenosom zvuku a obrazu vo vysokom rozlíšení.

Digitálnyfotoaparát Cyber-shot TX1

Zlatú medailu pre tento ultratenký kompaktný fotoaparát porota zdôvodnila nasledovne: “Digitálny fotoaparát Cyber-shot TX1 je extrémne štíhly a svojim užívateľom okrem fotografovania a minimalistického vzhľadu ponúka tiež - vďaka širokej palete farebných vyhotovení - možnosť využívať ho ako okrasný šperk, s ktorým sa môžu pýšiť a zabávať.” TX1 je tenký fotoaparát s periskopovým objektívom, ktorý oplýva množstvom funkcií a kvalitnou výbavou. Za všetko stačí spomenúť CMOS snímač Exmor R so zvýšenou citlivosťou na svetlo pri snímaní v extrémnych svetelných podmienkach, panoramatické fotografovanie a sekvenčné snímanie rýchlosťou 10 snímok za sekundu, čo je rýchlejšie ako mnohé zrkadlovky.

LCD televízor BRAVIA ZX1

LCD televízor BRAVIA ZX1 bol ocenený za svoj minimalistický pôvab. “Tento televízor s plochou obrazovkou je naozaj hoden svojho mena. Nie je len úžasne ľahký, ale jeho minimalistický dizajn je prepracovaný do najmenších detailov. Popri elegantnej skrinke televízora oceníte jeho zadný panel, v ktorom môžete úhľadne ukryť všetky káble a konektory." ZX1 patrí k najtenším LCD televízorom na svete Vďaka bezdrôtovému prenosu HD obrazu technológiou BRAVIA 1080 Wireles z Media Receivera na obrazovku a systému bočného LED podsvietenia dosahuje televízor pri uhlopriečke 40 palcov hrúbku len neuveriteľných 9,9 mm.

Ďalšie produkty

Ďalšími produktmi, ktoré zaujali medzinárodnú porotu boli napríklad tenučký notebook VAIO X, mini notebook VAIO W, domáce kino s integrovaným Blu-ray systémom DH70SWR či prvý kamkordér s prevratnou generáciou CMOS čipu Exmor R Sony Handycam CX520


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.04.2011 11:07 Hviezdna kvalita kolekcie H&M Fashion against AIDS
24.03.2010 21:20 Krásne a zdravé vlasy
22.03.2010 13:59 Predtým bola farba, teraz je tu INOA
05.03.2010 11:16 Kód mladosti
22.02.2010 16:42 Intenzívny lifting v kréme

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x