Prečo chcú muži sex...

...a ženy potrebujú lásku? Túto otázku si možno kladiete občas aj vy. Vzťahy medzi mužom a ženou sú trvalým zdrojom diskusií a častou témou rozhovorov. Máločo nám spôsobuje takú radosť, povznáša ducha a na druhej strane prináša toľko bolesti a zúfalstva. Allan a Barbara Peasovci, najúspešnejší súčasní autori zaoberajúci sa vzťahmi, hľadajú a ponúkajú odpovede vo svojej horúcej novinke Prečo chcú muži sex a ženy potrebujú lásku.

Peasovci svoju knihu rozdelili veľmi prehľadne na množstvo pútavých kapitol. Začínajú sexom v mysli, rozoberajú, ako Hollywood zmenil naše vnímanie a prečo to majú muži v 21.storočí ťažšie. Nasleduje veľmi zaujímavá kapitola o tom, čo vlastne ženy chcú, kde sa dozviete, prečo ženy s bohatými mužmi dosahujú viac orgazmov. Ako je to možné? V čom je to tajomstvo? Alebo je to len mýtus?

Ich kniha je plná faktov, rád a odporúčaní, ktoré inšpirujú a napovedia, ako urobiť vzťah ešte lepším, ako napríklad 15 faktov o mužoch, ktoré ženy nechápu, 12 právd o ženách, ktorým väčšina mužov nerozumie či 13 postupov ako sa stať žiadanejšími.

Peasovci doteraz napísali 15 bestsellerov, prednášajú na seminároch asi v 30 štátoch sveta a ich knihy možno kúpiť vo viac ako sto štátoch. Ich tvorba sa stala témou deviatich televíznych seriálov, jednej divadelnej hry a úspešného filmu, ktorý videlo viac ako sto miliónov divákov. Neuveriteľný úspech, no stojí za ním tvrdá drina, štúdium, analýzy, testy a diskusie s tisíckami ľudí. Ich novinka zaznamenala v zahraničí obrovský úspech a teraz sa pokúsi urobiť jasnejšie aj vo vzťahoch na Slovensku.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

27.03.2010 18:55 Notebooky Samsung aj na slovenskom trhu
22.03.2010 13:35 Kniha poklad
18.03.2010 19:23 Mág, alebo biografia Paula Coelha
10.03.2010 13:20 Ostré hrany trojuholníka
05.03.2010 11:50 Nad Slovenskom sa vznáša čarovný džin

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x