Kód mladosti

Po desiatich rokoch výskumu génov štartuje L'Oréal Paris novú éru v kozmetike. Technológia Pro-Gen ™, vyvinutá s cieľom zlepšiť schopnosť pleti regenerovať sa a obnoviť svoj prirodzený kód mladosti, je najväčšou inováciou tohto roka a vznikla špeciálne pre ženy okolo štyridsiatky.

Aké sú dnešné ženy okolo štyridsiatky? Aktívne, dynamické, sexi, no pleť, žiaľ, s ich mladistvým duchom nedrží krok. Ich pleť vykazuje známky času a v ich tvári sa odráža únava. Kontúry tváre ochabujú, vrásky sú viditeľnejšie a tmavé kruhy pôsobia stále hlbším dojmom. Pleť stráca jas a sviežosť a s postupujúcim časom pleť stráca schopnosť obnovy.

Kód mladosti od L´Oréal Paris je prvou omladzujúcou starostlivosťou proti vráskam, ktorá sa zameriava práve na spomínané potreby žien okolo štyridsiatich rokov. Tento nový rad pleťovej starostlivosti predstavuje celkom nový kozmetický zážitok vďaka kombinácii zmyslového pôžitku a pôsobenia proti vráskam. Kód mladosti prichádza s textúrou, ktorá v L'Oréal Paris ešte nebola. Inverzná emulzia vody v oleji jasne dokazuje proces premeny - pri aplikácii krém uvoľňuje vlahu priamo na koži a tým dosahuje pocit skutočnej sviežosti. Zloženie ponúka všetku bohatosť hydratačného krému, no zachováva si príjemnú ľahkosť.
Kvetinová a ovocná vôňa je určená ženám, ktoré majú zo svojej štyridsiatky dobrý pocit, obklopuje ich aura sebaistoty, pôvabu a slobody a vedia si užívať život naplno.

Denný krém Kód mladosti ponúka účinné vyhladenie a doteraz nevídaný zmyslový pôžitok. Gélová textúra obsahuje silikónové elastoméry, vďaka ktorým je pleť po aplikácii zamatovo hebká. Krém je schopný vyrovnávať povrch pleti a navyše je obohatený o zmatňujúce čiastočky, ktoré zabezpečujú saténovo jemný vzhľad a neodolateľný pocit hebkosti.

Omladzujúci očný krém proti vráskam má bohatú textúru, ktorá pôsobí proti tmavým kruhom a vačkom pod očami. Emulzie typu olej vo vode je na báze vosku a glycerínu. Starostlivosť vytvára pocit hebkosti, za ktorý je sčasti zodpovedná aktívna zložka pre vypnutie pleti. Krém sa pri aplikácii na kožu rozpúšťa a zanecháva ju výnimočne jemnou. Vďaka textilným vláknam a púdru s efektom mäkkého svetla pomáha očná starostlivosti maskovať nedokonalosti, zjednocovať tón pleti a vyhladzovať ju. Farebné pigmenty, ktoré obsahuje, svojím optickým pôsobením vracajú pleti jas.

Omladzujúca koncentrovaná starostlivosť proti vráskam je emulzia typu olej vo vode tvorená včelím voskom a bambuckým maslom. Pri kontakte s pleťou sa rozpúšťa. O jemný a matný vzhľad sa starajú častice, vlákna a púdre s efektom mäkkého svetla. Navyše v tomto koncentráte pôsobí aj aktívna zložka na vypnutie pleti. Aplikuje sa ráno a večer na celú tvár alebo na viditeľné vrásky.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.04.2011 11:07 Hviezdna kvalita kolekcie H&M Fashion against AIDS
24.03.2010 21:20 Krásne a zdravé vlasy
22.03.2010 13:59 Predtým bola farba, teraz je tu INOA
16.03.2010 10:32 Ocenenie dizajnu Sony
22.02.2010 16:42 Intenzívny lifting v kréme

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x