Intenzívny lifting v kréme

V štyridsiatke sú ženy plné sily, krásne, príťažlivé a zvodné. Čas však napriek tomu už zanecháva na ich pleti viditeľné stopy. Prejavy starnutia sa v tvári prejavujú v závislosti na genetických základoch každej ženy, ale silný vplyv majú aj iné faktory ako sú hormonálne zmeny, emocionálny stres, chronická únava, striedavé priberanie a chudnutie, slnko a znečistené ovzdušie ale aj nevyvážená strava.

Tieto vplyvy spoločne vedú k negatívnym efektom, ktoré ovplyvňujú hmotu tváre. V hornej časti tváre sa objavujú tmavé kruhy a vrásky okolo očí. Zvýrazňuje sa ryha okolo úst, pery klesajú. V spodnej časti rastie objem v oblasti brady, narúša sa celkový tvar tváre, narastá objem krku, zdvojnásobuje sa brada. Všetky tieto faktory narušujú kontúry tváre.
Zosilňovanie spodnej tvárovej časti spolu s uvoľňovaním tkaniva narúša harmonický vzhľad tváre. Rastie počet tienistých oblastí a tvár pôsobí smutným, ťažkým a unaveným dojmom, čo často skresľuje skutočnú osobnosť danej ženy.

Rénergie Lift Volumetry od Lancôme je liftingový a tvarující krém, ktorý prenáša technológiu kozmetického liftingu do tretieho rozmeru, pričom inšpiráciu čerpá zo špičkových poznatkov rastových faktorov (faktorov bunkovej komunikácie), teda proteínov, ktoré sú nutné na medzibunkovú komunikáciu a sú kľúčovými na zabezpečenie efektívneho fungovania bunky a tak aj krásnej pleti. Výskumné laboratóriá Lancôme vychádzajúc z týchto nových poznatkov vytvorili GF Volumetry Complex. Vďaka nemu už počas 3 týždňov získava tvár viditeľne nový tvar a ovál tváre je štíhlejší.

Nová séria krémov Rénergie Lift Volumetry ponúka intenzívny liftingový účinok s celodenným kozmetickým komfortom. K dispozícii sú dve unikátne textúry, pre normálnu a suchú pleť. Obe sú bohaté a hodvábne jemné, ľahko sa nanášajú a pleti ponúkajú pôžitok sviežosti a okamžitého upokojenia.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.04.2011 11:07 Hviezdna kvalita kolekcie H&M Fashion against AIDS
24.03.2010 21:20 Krásne a zdravé vlasy
22.03.2010 13:59 Predtým bola farba, teraz je tu INOA
16.03.2010 10:32 Ocenenie dizajnu Sony
05.03.2010 11:16 Kód mladosti

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x