Celulitída nemusí byť problém

Aj vás začína strašiť celulitída ? Je najvyšší čas začať sa hýbať a redukovať prejavy pomarančovej kože, pretože plavkové mesiace sa blížia. AVON prichádza s novou anticelulitídnou vyhladzujúcou emulziou Clinical. Jej výnimočný efekt je inšpirovaný laserovou technológiou.

Anticelulitídna emulzia Clinical je prvým výrobkom, ktorý výrazne redukuje prejavy celulitídy dvoma spôsobmi. V prvom rade pomáha rozpúšťať tukové vankúšiky na vekom oslabenej pokožke v problémových partiách a bráni hromadeniu tuku a zároveň posilňuje štruktúru pokožky, vďaka čomu ju výrazne vyhladzuje a tak miznú vonkajšie prejavy celulitídy.

Vývoj emulzie bol inšpirovaný liposukciou pomocou laserovej technológie, čo zaručuje jeho viditeľný a dlhodobejší účinok na rozdiel ostatných podobných výrobkov. Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov treba každé ráno a večer rovnomerne naniesť a vmasírovať obe zložky na pokožku v oblasti brucha, stehien, zadočka a bokov. Jeho pravidelné používanie je zárukou výrazného zlepšenia stavu pokožky. Už po prvom použití vyhladzuje prejavy celulitídy a spevňuje pokožku. Po dvoch týždňoch pravidelného používania až 85% žien zaznamenalo výrazné zlepšenie štruktúry pokožky a redukciu prejavov celulitídy. Za štyri týždne používania väčšina žien potvrdila, že prejavy celulitídy sú menej viditeľné Spotrebiteľskej štúdie sa zúčastnilo 145 žien.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

09.03.2010 21:51 Proteín na celulitídu
11.02.2010 13:33 Na začiatku prieskum aj výskum
25.11.2009 20:14 Keď čakáte bábätko
31.07.2009 13:13 Hydratácia celý rok
20.07.2009 18:23 Pozor na tvrdú a chlorovanú vodu

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x