Moderný dizajn i technológia

Nano plazma vyhrievač je charakterizovaný výnimočným a elegantným dizajnom podporovaným novými technológiami a zvýšením bezpečnosti a ochrany životného prostredia. Ergonomické riešenie doplnené centrálnym displejom a veľkorysé sklenené plochy podčiarkujú jeho eleganciu.

Systém vykurovania použitý v Nano plazma vyhrievačoch je kombináciou tepelného generátora s jedinečnou aplikáciou nano-technológie a ekologicky neškodného skla. Tento systém je v zásade modelovaný ako prírodný zdroj tepla – Slnka. Okrem toho, vlastnosti a vlnové dĺžky slnečných vĺn a plazmových vyhrievačov sú tie isté. Inými slovami, tepelné vlny zo Slnka sú modelované v laboratórnych podmienkach a prispôsobené plazmovým vyhrievačom.

Plazmové vykurovacie telesá spotrebúvajú menej energie. Ak pracujú dlhšie, udržiavajú konštantnú povrchovú teplotu v danom teplotnom intervale. Vďaka integrovanému systému obmedzenia povrchovej teploty a technológii striebra, je spotreba elektrickej energie nižšia v porovnaní s inými elektrickými vyhrievačmi.

Plazmové vyhrievače majú väčšiu vykurovaciu plochu a tak pokrývajú viac priestoru a dokážu produkovať tmavé infračervené žiarenie pod uhlom 180°. Nesústreďuje sa iba do obmedzeného priestoru, ale na celé prostredie. Je tak produkovaný jednotný a homogénny ohrev čo sa nazýva „izotermický tepelný kúpeľ“. Navyše, povrch telesa pracuje ako dodatočný generátor tepla a naďalej vykuruje, dokonca po tom, ako je produkt vypnutý.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.04.2011 11:07 Hviezdna kvalita kolekcie H&M Fashion against AIDS
24.03.2010 21:20 Krásne a zdravé vlasy
22.03.2010 13:59 Predtým bola farba, teraz je tu INOA
16.03.2010 10:32 Ocenenie dizajnu Sony
05.03.2010 11:16 Kód mladosti

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x