Životný štýl na dotyk ‏– Samsung Monte

Spoločnosť Samsung predstavila nový mobilný telefón Monte, dokonalý doplnok pre plne dotykový životný štýl, ktorý prináša zdokonalené plne dotykové komunikačné a zobrazovacie ovládanie, integráciu do sociálnych sietí a elegantný dizajn.

Telefón disponuje množstvom multimediálnych funkcií a je charakteristický elegantným organickým dizajnom so sofistikovaným a lesklým vzhľadom. Je to štýlové a výkonné špičkové zariadenie za príťažlivú cenu. Vďaka pôsobivej kontrastnej oranžovej a čiernej povrchovej úprave a intuitívnemu dotykovému užívateľskému rozhraniu (UI) TouchWiz 2.0 Plus je telefón Monte najnovším plne dotykovým zariadením.

Samsung Monte uspokojí aj všetkých užívateľov „závislých“ na sociálnych sieťach. Ponúka súbor intuitívnych aplikácií špecializujúcich sa na sociálne siete (vrátane Facebooku a MySpace), ktoré užívateľom umožnia prístup k svojim profilom kedykoľvek a prakticky kdekoľvek. Tieto aplikácie ďalej dopĺňajú widgety Twitter a Bebo a multi-IM funkcie, ktoré užívateľom poskytnú prístup k „pokecom“ v reálnom čase prostredníctvom nimi preferovanej služby. Telefón Monte svojich majiteľov navyše poteší komplexným internetovým prehliadačom a snímačom polohy, ktorý zabezpečí automatické otočenie zobrazeného obsahu podľa natočenia telefónu.

Aby telefón Monte držal krok s dnešným interaktívnym svetom, obsahuje tiež GPS modul s podporou aplikácie Google Latitude™, vďaka čomu vždy zistíte, kde sa práve nachádzate a vašich priateľov môžete kedykoľvek informovať o vašej aktuálnej polohe. Telefón podporuje aj funkciu Geo-tagging, ktorá vám umožní vytlačiť fotografie s vyznačením zemepisnej polohy a podeliť sa tak o vaše cestovateľské zážitky s priateľmi. Ďalšie možnosti pripojenia ponúka voliteľné WiFi rozhranie, aplikácia Exchange ActiveSync pre prístup k e-mailovým účtom Outlook a aplikácia Google Sync™. Užívateľ si tak môže súčasne aktualizovať termíny na sociálnych sieťach aj v Outlook kalendári bez komplikovaného prístupu ku každej aplikácii zvlášť.


Pre dokonalé využitie uvedených funkcií disponuje štýlový telefón Monte 3,0-palcovým WQVGA LCD displejom so širokouhlým pomerom strán 16:9. K dispozícii je aj 3,2-megapixlový fotoaparát s množstvom špeciálnych funkcií, vrátane funkcie snímania úsmevu (Smile shot), panoramatického snímania a funkcie detekcie tváre (Face detection). V telefóne je tiež integrovaná služba na vyhľadávanie hudby Find Music, ktorá umožní identifikovať obľúbené skupiny a stiahnuť ich produkciu priamo do telefónu. Hudbu môžete následne prehrávať pomocou moderných multimediálnych funkcií. Z praktických dôvodov telefón podporuje aj funkciu inteligentného odblokovania (Smart Unlock) a funkciu zväčšovania jedným prstom (One finger zoom).


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.11.2010 17:29 Samsung predstavuje najväčší Full HD LED televízor a komplexné 3D riešenie
05.11.2010 20:49 Samsung predstavuje celosvetovo prvý notebook umožňujúci duálny príjem LTE a HSPA
05.11.2010 20:38 Samsung Galaxy S korunovaný za najlepší európsky smartphone pre rok 2010-2011
22.03.2010 12:56 Ekologický notebook
15.03.2010 08:02 Inteligentná kamera pre každého

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x