Na začiatku prieskum aj výskum

Stále viac mužov vo Veľkej Británii si požičiava kozmetické prípravky svojich partneriek. V prieskume, o ktorom informoval britský denník The Daily Telegraph, takmer tretina mužov uviedla, že používajú najmenej tri kozmetické nástroje alebo prípravky svojich partneriek. Najobľúbenejším z nich je pinzeta a v tesnom závese za ňou sa umiestnili hydratačné krémy.

Značka Dove, ktorá je už tradične spojená s hydratáciou pokožky, realizovala svoj vlastný celosvetový prieskum, na základe ktorého identifikovala špecifický náhľad na životnú cestu a skúsenosti, ktorými prechádza muž, aby dosiahol stav, kedy sa vo svojej koži cíti dobre.Nuž a nový rad telovej kozmetiky pre mužov Dove MEN+CARE bol vyvinutý tak, aby umožnil mužom cítiť sa vo svojej koži dobre a pohodlne, aby im umožnil byť tým, kým sú v reálnom živote. Tri varianty sprchovacích gélov a šesť variantov antiperspirantov Dove MEN+CARE sú v ponuke pre mužov, čo vedia, aká dôležitá je hydratácia.

Sprchovacie gély obsahujú patentovanú technológiu MICROMOISTURE™. Klinicky overená štúdia preukázala schopnosť technológie pôsobiť proti vysúšaniu pokožky. MICROMOISTURE™ formula dodáva hydratačné kvapôčky priamo do povrchu pokožky, pričom nezanecháva pocit mastnoty. Dermatologicky testovaný rad Dove MEN+CARE s technológiou MICROMOISTURE™ poskytne pokožke dokonalú starostlivosť a dodá jej pocit sviežosti.

Dove MEN+CARE, antiperspirant určený mužom, s kombináciou účinných antiperspiračných zložiek a ¼ hydratačnej technológie, poskytuje účinnú ochranu proti poteniu a zápachu, no zároveň zabraňuje podráždeniu pokožky.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

09.03.2010 21:51 Proteín na celulitídu
22.02.2010 16:38 Celulitída nemusí byť problém
25.11.2009 20:14 Keď čakáte bábätko
31.07.2009 13:13 Hydratácia celý rok
20.07.2009 18:23 Pozor na tvrdú a chlorovanú vodu

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x