Extrémne štíhly

Walkman Sony A845 má hrúbku len 7,2 mm a to, čo ubrali vývojári na rozmeroch, to pridali na výbave. Pýši sa rozmerným a jasným 7,1 cm (2,8”) OLED displejom a top zvuk “dirigujú“ digitálny zosilňovač S-Master Digital Amplifier a technológia Digital Clear Audio. Až 98% okolitého hluku odstráni digitálna eliminácia v slúchadlách a vďaka novému režimu Battery Care zvládne 29 hodín hudby a 9 hodín videa. Video si pomocou kábla pohodlne pustíte aj na TV. Pohodlne sa zmestí do zadného vrecka či batoha a je dôkazom toho, že menej môže byť niekedy naozaj viac.

Prednému panelu prehrávača dominuje veľký 7,1 cm (2,8”) OLED displej so s vysokým jasom. Displej poskytne špičkové farby, vysoký kontrastný pomer, široký pozorovací uhol a rýchly čas odozvy, čo je zárukou skvelých zážitkov pri sledovaní filmov stiahnutých z on-line obchodov, videoklipov z YouTube či vašich fotiek. Nový režim zobrazenia Scene Scroll umožní rýchle prehliadanie a vyhľadávanie dlhších video záznamov, ktoré sa zobrazia vo forme série miniatúr. Ak túžite po ešte väčšom obraze, pokojne pripojte WALKMAN A845 k TV prijímaču voliteľným výstupným A/V káblom (WMC-NWV10) a užite si video záznamy na veľkoformátovej obrazovke.

Tak ako sa dá pri značke Sony predpokladať, WALKMAN A845 sa od iných MP3 prehrávačov odlišuje vysokou audio kvalitou. Technológia digitálneho zosilňovača S-Master Digital Amplifier zabezpečuje výrazný a realistický zvuk s minimálnym skreslením. Vďaka technológii S-Master, ktorú využívajú Hi-Fi produkty a systémy domáceho kina Sony, sa ocitnete priamo uprostred štúdia či koncertnej sály a budete si tak môcť vychutnať krištáľovo čistý zvuk.

Reprodukciu ďalej vylepšujú technológie Clear Audio od spoločnosti Sony, ktoré zabezpečujú, že zvuk bude dynamický a detailný. Režim Clear Stereo eliminuje vzájomné rušenie ľavého a pravého kanála a funkcia Clear Bass má na starosti reprodukciu výrazného nízkofrekvenčného zvuku bez rušivých skreslení. Technológia DSEE Sound Enhancement navyše zabezpečuje nerušenú a presnú reprodukciu vysokých frekvencií.

K top výbave patrí funkcia eliminácie okolitého hluku (Digital Noise Canceling), ktorá odstraňuje pomocou zdokonalených procesov na zisťovanie a filtrovanie externých zvukov cca 98,0% okolitého hluku. Vďaka trom profilom ju špecifikujete podľa toho, či ste v lietadle, vlaku, aute alebo v práci.

WALKMAN® A845 vám umožní na jedno nabitie batérie počúvať hudbu až 29 hodín. Výdrž batérie pri prehrávaní video záznamu je 9 hodín – čo je postačujúce na nerušenú zábavu aj počas tých najdlhších ciest. K dispozícii je aj nová voliteľná funkcia Battery Care, ktorá optimalizuje celkový stav a kondíciu batérií.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.11.2010 17:29 Samsung predstavuje najväčší Full HD LED televízor a komplexné 3D riešenie
05.11.2010 20:49 Samsung predstavuje celosvetovo prvý notebook umožňujúci duálny príjem LTE a HSPA
05.11.2010 20:38 Samsung Galaxy S korunovaný za najlepší európsky smartphone pre rok 2010-2011
22.03.2010 12:56 Ekologický notebook
15.03.2010 08:02 Inteligentná kamera pre každého

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x