Mega intenzívne farby

V ústrety tohtoročným trendom v líčení, v rámci ktorých sú výrazné pery dominantným prvkom, prichádza revolučná novinka od Avonu intenzívny rúž Mega Impact. Jeho účinok je neprehliadnuteľný. Je výnimočný najmä svojimi farebnými pigmentmi s neobyčajnou intenzitou farby.

Intenzívny rúž Mega Impact od AVONu zaručí pôsobivý vzhľad vďaka intenzívnym pigmentom obsiahnutým v jeho zložení. Revolučná technológia CHROMAPIXEL zintenzívňuje každý odtieň rúžu zosilňujúcimi farebnými pigmentmi. Farebné pigmenty pier prelínajúce sa s ladiacimi odtieňmi rúžov zvýrazňujú skutočnú intenzívnu farbu.A farby sú to sýte, intenzívne a dramatické .
Výnimočný tvar rúžu je inšpirovaný pravými diamantmi a preto je jeho nanášanie veľmi jednoduché. K dispozícii je celá paleta farebných odtieňov a tak prispôsobiť rúž farebnému odtieňu pokožky, resp. zladiť odtieň k oblečeniu nie je problém.
Intenzívny rúž Mega Impact reprezentuje populárna americká herečka Reese Witherspoonová, ktorá sa stala vôbec prvou globálnou veľvyslankyňou spoločnosti AVON v roku 2007. V rámci tejto svojej úlohy Reese Witherspoonová vykonáva funkciu čestnej predsedníčky charitatívnej nadácie Avon Foundation, ktorá sa zameriava na boj proti rakovine prsníka venuje sa problematike domáceho násilia a poskytovaniu krízovej pomoci.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.04.2011 11:07 Hviezdna kvalita kolekcie H&M Fashion against AIDS
24.03.2010 21:20 Krásne a zdravé vlasy
22.03.2010 13:59 Predtým bola farba, teraz je tu INOA
16.03.2010 10:32 Ocenenie dizajnu Sony
05.03.2010 11:16 Kód mladosti

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x