Tajomstvo siedmich závojov

Po celosvetovom úspechu knihy Tajomstvo príťažlivosti sŕdc prichádza Ruediger Schache s novinkou, ktorá poteší všetkých milovníkov motivačnej literatúry. Autor tvrdí, že naše vnímanie zahaľuje sedem síl, sedem závojov, ktoré treba odhaliť a budete žiť život podľa vlastných predstáv.

Odhaľte tieto závoje a osloboďte sa spod zaužívaných schém, strachu, vnútorných konfliktov a sebaklamu. Zmysly nás totiž často klamú, presviedča R.Schache v knihe Tajomstvo siedmich závojov. Nemusíte sa meniť, nemusíte si nič nacvičovať, nič si želať ani nič zlepšovať. Postačí, ak spoznáte sily, ktoré vo vás pôsobia, ak ich budete pozorovať a necháte ich jednoducho také, aké sú. Ak ich vedome prijmete a porozumiete im, konečne si budete môcť zariadiť život podľa vlastných predstáv.

Ruediger Schache pracuje ako novinár. Po štúdiu ekonómie a psychológie cestoval po USA, Mexiku a Ázii, neskôr dospel k hlbšiemu a celistvejšiemu chápaniu súvislostí týkajúcich sa lásky, vzťahov a zmyslu ľudského života. „Nič sa nedeje náhodou. Ani vo vašom okolí, ani vo vás samých... Skutočné pochopenie je, akoby sa pred vaším zrakom nadvihol závoj. V tej chvíli sa zásadne zmení vaša schopnosť vnímať pravdu,“ píše v knihe R.Schache.

Tých sedem závojov, ktoré treba nadvihnúť, je nevedomosť, strach, myšlienky, želania, vnútorné konflikty, emócie a sebaklam. Vydajte sa teda na fascinujúcu cestu odhaľujúcu tajomstvá života spolu s autorom bestselleru Tajomstvo príťažlivosti sŕdc.

Ukážky z knihy


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

27.03.2010 18:55 Notebooky Samsung aj na slovenskom trhu
22.03.2010 13:35 Kniha poklad
18.03.2010 19:23 Mág, alebo biografia Paula Coelha
14.03.2010 21:47 Prečo chcú muži sex...
10.03.2010 13:20 Ostré hrany trojuholníka

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 273x