Lesk vďaka technológiám

Krásne a dokonale upravené vlasy sú túžbou všetkých žien, no nádherne hladké a lesklé vlasy nie sú len v rukách kaderníkov a nenájdeme ich v tajomstvách farieb a v mnohých kozmetických produktoch na vlasy. Kľúč k tomu, aby ste každý deň vyzerali úžasne, aby vaše vlasy boli hebké a zdravé, nájdete aj v moderných technológiách, ktoré sa dostávajú do výrobkov na úpravu vlasov ako sú sušiče, kulmy a tzv.žehličky, resp. vyrovnávače vlasov.

Špeciálnu iónovú technológiu Satin Ion ponúka napríklad nový rad výrobkov na úpravu vlasov Braun Satin Hair a vďaka nej sa vlasy upravujú jednoducho a hlavne šetrne a výsledkom je aj toľko požadovaný lesk vlasov. Jednoduché stlačenie tlačidla napríklad na sušiči vlasov a saténové ióny, ktoré sú priťahované statickou elektrinou vo vlasoch pomôžu udržať každý jeden pramienok hladký.
Sušič vlasov SatinPro pomáha chrániť vlasy pred vysúšaním, pretože dosahuje maximálnu teplotu 70° C a určite oceníte aj technológiu Silence, vďaka ktorej sušič vydáva oveľa príjemnejší zvuk. Kulma na vlasy Satinstyler okrem technológie Satin Ion vám perfektné podmienky na kulmovanie zabezpečí aj vďaka kulmovaciemu valcu, ktorý rovnomerne distribuuje teplo po celom valci, čo zaručuje, že vlasy zostanú dokonalo natočené a zároveň šetrne upravené. Správnu teplotu na onduláciu dosiahne za menej ako 60 sekúnd, pričom teplotu možno nastaviť od 130 °C do 180 °C, aby vyhovovala všetkým typom vlasov od tých jemnejších až po tie odolnejšie.Vyrovnávač vlasov Satinliner, ocenený aj prestížnym medzinárodným ocenením za dizajn, vás zasa prekvapí šetrnou úpravou vlasov od korienkov až po končeky, ktorej napomáhajú jedinečné patentované keramické žehliace dosky NanoGlide.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

11.02.2010 13:46 Na farbené oslabené vlasy
12.11.2009 17:13 Lesk na prvom mieste
03.11.2009 13:09 S bambusom na vlasy
29.10.2009 22:20 Po novom na farbené vlasy
17.08.2009 08:42 Účesové hity na jeseň a zimu

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x