Unikátny chuťový zážitok

Pravé talianske piccolo – malá, silná čierna káva, ktorá sa v Taliansku pije postojačky z malých šáločiek a na jeden hlt, je stelesnením talianskej kávovej kultúry. Taliani piccolo milujú a jeho vyznavači sa nájdu aj u nás, no väčšina Slovákov preferuje väčšie a slabšie presso, ktoré sa pije dlhšie a vo väčšom objeme. Taliansku kultúru konzumácie kávy sme si však obľúbili, pretože talianske espresso má v sebe niečo jedinečné.

Ide o unikátny proces pomalého a dlhšieho praženia, ktoré dodáva káve bohatú, plnú a krémovú chuť s úžasnou arómou. Aj najväčší producent kávy na svete, Brazília, vozí svoju kávu cez celý Atlantik, aby mohla byť pražená práve v Taliansku. A to už o niečom svedčí.
Možnosť vychutnať si pravú, čerstvú, podľa talienskeho receptu praženú kávu si môžete dopriať aj vy. Nová sieť eco-friendly kaviarní GREENTREE Caffé prišla na náš trh s unikátnou novinkou. Na Obchodnej ulici v Bratislave prevádzkuje vlastnú pražiareň kávy. Okrem exkluzívnej kávovej zmesi GREENTREE, ktorá je namiešaná z tých najlepších odrôd a starostlivo pražená priamo v Taliansku neďaleko Ríma, si môžete dať namiešať blend podľa svojej chuti. K dispozícií sú tu zelené zrná káv tých najlepších svetových odrôd.

Viac info na: www.greentreecaffe.com

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

10.03.2010 13:05 Máte radi Mozzarellu?
22.02.2010 16:15 Tá správna chuť a aróma
25.11.2009 20:46 Trend v príprave kávy
25.11.2009 12:30 Kontrolované sladkosti
18.11.2009 14:43 Na zdravie, alebo všetko o sekte

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x