Horoskop na rok 2010

Baran


Možné zdravotné komplikácie sa môžu objaviť vo februári. Marec a apríl využite na odbúranie zažitých zvykov a ich nahradenie modernejšími a nezávislejšími názormi. Pozor na druhú polovicu mája, keď nebudete mať jasný úsudok a mohli by ste sa nechať zlákať falošnými ľuďmi. V júli nepresadzujte svoju túžbu po zisku, vašou optimistickou náladou si tak získate srdce vyvolených. August bude priať rodinným aktivitám, vrátane partnerských a milostných. Na jeseň sa snažte zamerať na diplomaciu, aby ste zbytočne neprišli o priateľov. November aj december zostanú pozitívne.
V láske sa vám bude dariť v apríli, na prechode augusta a septembra a pred Vianocami.
Pozor na chronické problémy so zubami a nezabúdajte na prevenciu. Ideálna dovolenka by bola v septembri.

Býk


Na začiatku roka môže byť atmosféra plná nedorozumení, marec už však prežijete v pokojnejšom duchu, bez väčších problémov. V práci sa budete snažiť výrazne presadiť, túžba po zisku je vám vlastná a pravdepodobne uspejete. Prelom júna a júla je vhodný na podpis dôležitých zmlúv a dokumentov. August prežijete vo veľkom dovolenkovom štýle, ale pozor na vzťah s partnerom. Mesiace september a október samy o sebe môžu byť komplikované a mali by ste sa vyvarovať rýchlej jazdy autom a extrémnym športom. December prinesie dosť inšpirácie a nápadov na vyriešenie všetkých problémov v rodine a vo vzťahoch s priateľmi. V prvej časti adventu by ste sa nemali rozhodovať pod tlakom, Vianoce budú šťastné.
Na prelome marca a apríla sa dočkáte spokojnosti v stabilnom vzťahu, ktorý vás dokáže napĺňať. V októbri budete otvorení erotike, bude sa o vás pokúšať nejaký kolega alebo klient, pozor na ničenie spokojného vzťahu.
Vo februári si budete musieť dať pozor na priedušky, predovšetkým astmatici. V novembri si dajte pozor na zlomeniny a obmedzte aj príliš náročné silové športy.

Blíženci


V januári ste v práci i vzťahoch úspešní, ale marec by ste nemali podceniť. Venujte dostatok pozornosti svojim povinnostiam, pretože len tak sa vyhnete sporom a náhlym zmenám v zamestnaní s neistým výsledkom. V júni budú konštelácie priať novým a vášnivým láskám. Energia, ktorá praje rodinným väzbám bude pôsobiť v júli. Pozor na depresie na prelome augusta a septembra. V októbri si však budete môcť nielen užívať, ale aj plánovať budúcnosť. Ďalšie obdobie bude priať milencom. V prvej polovici decembra budete musieť vydržať odcudzenie v láske, našťastie len krátkodobé.
Vo februári sa ukáže, že láska kvitne za každého počasia. V novembri si lásku a sex užijete plnými dúškmi.
Tento rok sa vyhýbajte alkoholu Začiatkom roka by ste mali začať cvičiť a v lete, hlavne v júli, si naplánujte pobyt v prírode, inak sa môže zhoršiť stav vašej dýchacej sústavy.

Rak


Nezabúdajte na to, že dobré pracovné podmienky sa nemerajú vzdialenosťou. Február vás zavedie na dlhé cesty. V marci zatúžite po láske a vášnivých nociach, pozor na milostné eskapády. Letné mesiace vo vás znovu vzbudí pracovnú horúčku, no nemali by ste zabúdať na dostatok relaxácie. September prinesie zdravotné komplikácie, ktoré budete zvládať len vďaka fungujúcim vzťahom s príbuznými. V novembri už budú fungovať priaznevejšie vplyvy a planéty vám prinesú viac radosti a lepšiu náladu.
V tomto roku budete závislejší na partnerovi, no pred Vianocami môžete zažiť veľký uragán vášní.
Chronické problémy so žalúdkom a trávením treba začať riešiť. Na jeseň pozor na úrazy v domácnosti.

Lev


Budete chcieť pretrhať niektoré zažité väzby a objavovať nepoznané možnosti, môžete pokojne odísť pracovať aj do zahraničia. Túžba po nových možnostiach vám vstúpi aj do osobného života. V apríli a júni odhalíte svoje skryté sily, ale pozor na oblasť rodinného života. Júl sa ponesie v duchu zaujímavých vzťahov, ale na jeho konci môžu prísť komplikácie so zdravím, pozor na extrémne športy a rýchlu jazdu autom. V auguste budete mať tendenciu preháňať v práci a zábave, len aby ste sa predviedli, čo môže mať za následok stratu súdnosti. Druhá polovica roka sa nesie v príjemnom duchu, ktorý preruší september. Pozor na nevyriešené spory. Zisky z podnikania vám na konci roka prinesú uspokojenie.
Vo februári a máji to vyzerá na rôzne partnerské nezhody, musíte zľaviť zo svojich očakávaní ohľadom partnera. Október a december by ale mal byť plný lásky, tolerancie a návratov.
Vo februári sa otužujte. V júli sa môžete vydať na dlhé cesty a v novembri pozor na zranenia nôh, buďte opatrní pri práci i športe.

Panna


V januári ste plní pracovných nápadov, no už vo februári nastane zmena a nasledujúce mesiace sa ponesú skôr v konfrontačnom duchu a to až do augusta. Všetko má svoj čas, spoliehajte viac na dôveru a pracovitosť! V apríli a začiatok mája dôjde k prerušeniu smoly a budete mať chuť starať sa o rodinný život. V septembri by ste mali zostať v pokoji a spoliehať sa na trpezlivosť rodičov a detí. Neodchádzajte na ďaleké cesty., lebo len tak sa vyhnete strate citových záruk. V októbri môžete si získať pevné väzby a pre november platí, že nemáte na druhých ľudí tlačiť, aby ste dosiahli zisk za každú cenu.
Marec a jún bude problematický pre možné rozchody a ak chcete nájsť nový zaujímavý vzťah, vydajte sa v máji alebo októbri na hory, stretnete zaujímavú osobu.
V marci pozor na antibiotiká a narušenie vašej imunity. Na konci leta a na jeseň nezabudnite na cvičenie.

Váhy


Pocit šťastia v práci i v každodennom živote pokračuje, ale nezabudnite na empatiu. Obdobie plesovej sezóny využite k návštevám spoločenských akcií. V marci a apríli pozor na spory s podnikavými ľuďmi a úradníkmi. Jún želá vylepšovaniu interiéru umeleckými dielami a starožitnosťami. Chuť do práce vám nebude chýbať ani neskôr. Leto, hlavne august vám vyhovuje, náladu by vám nemalo nič pokaziť. Vyhnite sa exotickým jedlám a v septembri pozor na problémy s trávením. V novembri objavíte chuť športovať a vyhrávať. December na vás môže klásť zvýšené nároky a budete musieť tráviť viac času v zamestnaní. Počas Vianoc sa venujte partnerovi.
Tento rok budete mať v citoch šťastie. Môžete stretnúť zaujímavé osoby s dobrým postavením. V novembri budete pre partnera veľmi dôležití.
Naučte sa vyhýbať nervozite tým, že sa vždy pred spaním uvoľníte jógou. V júli si dajte pozor na hlavu a zuby, rovnako tak aj na nohy, nerobte extrémne športy. S behaním môžete začať na jeseň.

Škorpion


Tento rok vám pomôžu emócie. Mesiace február a marec vyzývajú k snívaniu o fungujúcom vzťahu a rodinnej idyle. V júni vám budú želať planéty, bola by škoda nevyužiť ich vplyv. Teplý júl výrazne praje vzťahom, vaše erotické a ľúbostné túžby dospejú k naplneniu. Nezadaní by preto mali ísť partnerom v ústrety, nezostávať doma a chodiť a na párty. V auguste a septembri si dajte pozor na priberanie. November bude pozitívny, ak prekonáte negatívne októbrové vplyvy. V decembri by ste sa mali venovať duchovným záujmom. Počas Vianoc sa snažte vyhýbať problémom, aby ste nepokazili náladu.
Marec, júl a november môžu byť v sexe aj láske ideálne. Hľadajte istotu v priateľstve so staršími ľuďmi, ktorí vám poradia lepšie.
Budete sa musieť lepšie starať o svoj lymfatický systém. V júni pozor na stav vašich slabín! V novembri sa budte cíti5 skvele.

Strelec


Celý rok nie je príliš vhodný k podpisovaniu pracovných a obchodných zmlúv. Zmyseľ pre povinnosť a presnosť nebudú vašou prednosťou. Koncom marca a v apríli želá vášnivým láskam. Ak poznáte cudzie jazyky a viete sa pohybovať v spoločnosti bude sa vám dariť, ale prvá polovica júna môže priniesť spory v zamestnaní ohľadom ziskov. Skúste sa v tejto dobe vyhnúť extrémnym športom a rýchlej jazde autom. Cez leto máte šancu mať úspechy v kontaktoch s priateľmi. Budete si užívať radosti života, medzi ktoré rozhodne patria aj erotické zážitky. V septembri opäť pozor na nedostatok trpezlivosti. Neskorá jeseň sa pravdepodobne ponesie v príjemnej atmosfére, keď si nájdete čas na rodinu.
V láske budete mať dosť šťastia, páni budú častejšie dobývať citlivé ženy zo svojho okolia. V tomto roku by ste tak mohli byť sebavedomejší a priateľskejší voči rodine. Mars naznačuje, že nájdete niekoho, kto vás bude viac podporovať.
Nepite príliš alkohol, po celý rok máte citlivejšiu pečeň. Šport a pohyb je pre vašu kondíciu veľmi dôležitý, aj ako prevencia proti vírusovým ochoreniam. V júni a júli pozor na stav stehien, mohli by ste si pretrhnúť svaly, a tiež na chodidlá. V septembri a októbri šport obmedzte, hrozia zlomeniny, venujte sa skôr len behu.

Kozorožec


Február ani marec nebude priať láske, skôr práci, cestám a rodinným stretnutiam. Do stabilných vzťahov sa môže vrátiť vášeň hlavne v máji, nezadaní majú príležitosť nájsť partnera. V júni sa budete chcieť presadiť v práci a pocítite túžbu vyhrávať pri rokovaniach s klientmi. Mali by ste byť však opatrní, aby ste získali všetky administratívne podklady. Začiatkom prázdnin môže váš osobný život ovplyvniť niekto nový. Nemusí to byť milenec, alečlovek, ktorý vám ukáže nový pohľad na rodinné väzby. Dostatok inšpirácie a túžby po porozumení v práci i vzťahoch prinesú jesenné mesiace. Veľa času strávite v práci a na cestách. V októbri je vhodné obdobie pre skrášlenie a vylepšenie domova a môže sa dostaviť aj pocit osamelosti.
Musíte viac prejavovať emócie. Krásný bude máj a jún, v tom čase by ste mali byť aktívni vo vzájomnom milostnom pozbávaní. V novembri sa môžete vybrať s partnerom na dovolenku.
Ak máte chronické problémy s kosťami alebo kožou, zverte sa do starostlivosti kvalifikovaných lekárov. Ak máte namierené do kúpeľov, najlepšie by to bolo niekedy v marci alebo júli, kedy sa všetko môže dobre hojiť.

Vodnár


Viacmenej celý rok prežijete v pohode a dobrej nálade. Počas februára a marca môžete byť odvážni v láske a veľa športujte. Situácia v zamestnaní bude plná noviniek. Záleží na vás, čo využijete a komu z klientov a kolegov dáte príležitosť. Aktivujúcim článkom môžu byť originálne nápady. Začiatkom júna sa vyhnite podpisov dôležitých zmlúv. Bohatú fantáziu v práci a veľa príležitostí do partnerských vzťahov prinesie júl, ale obdobie od augusta bude náročnejšie. Jeseň vás zastihne vo väčšom chaose, ako je u vás zvykom. Skúste sa preto sústrediť a nebuďte grobiansky ani na cestách. November potom môže byť vydarený, rovnako ako december.
Potrebujete aj priateľov, nielen milostného partnera. Na začiatku roka sa asi budete chcieť prezentovať viac otvorene, preto si nájdete niekoho blízkeho, resp. v existujúcom partnerstve naberiete dominanciu.
Vaše zdravie bude závislé na tom, ako dlho budete pracovať, lebo máte sklon vaše pracovné nasadenie preháňať, čo by sa mohlo odraziť na vašej nervovej sústave. V auguste a septembri pozor na možný problém s nohami.

Ryby


Rozšíria sa vaše možnosti v osobnom i profesionálnom živote. V januári a februári by ste mali byť na pozore pri nákupoch. Apríl môže priať vzťahom. Ak ste zadaní, užívajte si spoločných chvíľ doma aj v cudzine. Júl vám dodá dostatok nápadov a schopnosť argumentovať v diskusiách a rokovaniach s klientmi. V auguste budete úspešní aj v športe, ale september prinesie neistotu v oblasti vášho zdravia. Nastal čas, aby ste sa naučili dbať na konvencie vo vzťahu k lekárom a deťom. November a december prežijete v dobrej nálade.
Jún alebo júl môže byť dobrým mesiacom pre nový vzťah, ale ten nemusí trvať dlho. Venuša radí, aby ste na jeseň nerozbíjali svoje vzťahy, ktoré doteraz máte.
V marci si dávajte pozor na zdravie. V júli choďte k vode, najlepšie k moru, no bazénom sa vyhýbajte. Na jeseň budete vystresovaní a budete potrebovať zharmonizovať vlastnú dušu a telo.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

14.02.2009 10:48 Čínsky horoskop

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x