Vianoce bez kíl navyše

Aj vy si lámete hlavu nad tým, ako sa dajú prežiť Vianoce bez obáv, že sa na vás nalepia všetky tie pochúťky, ktoré skonzumujete? S podporou prírody to ide oveľa ľahšie. Štíhla a fit je vynikajúca čajová zmes z novej unikátnej rady čajov s názvom Medzi telom a dušou, ktorá vďaka prírodným očistným účinkom púpavy, citrónovej trávy a mäty pomôže vášmu metabolizmu a upokojí trávenie.

Keď už neodoláte vypražanému kaprovi majonézovému šalátu a sladkostiam, nezabudnite na pár jednoduchých pravidiel, vďaka ktorým sa možno nebudete cítiť po Vianociach až tak zle. Doprajte si „odľahčený“ deň. Hneď ráno si choďte zabehať na čerstvý vzduch alebo na bežiaci pás. Takisto dobre padne aj 30 minútová rýchla chôdza v prírode, no nie je rozumné ostať len na šťavách či ovocí a zelenine. Po dňoch hodovania by to bol pre telo riadny šok a začalo by si vytvárať tukové zásoby na horšie časy. Radšej jedzte celý deň striedmo, pravidelne a v malých množstvách. Popri zelenine a ovocí sú vhodné aj ryby alebo kuracie mäso so zeleninou. Zabudnite však na klasický trojobal, vystačíte si s grilovaním či prípravou na pare. Dôležitou súčasťou je aj pitný režim - minimálne tri litre tekutín denne. Popri minerálnych vodách a šťavách z ovocia sú veľmi vhodné aj bylinné čaj. Tie z novej rady čajov s názvom Medzi telom a dušou sú vhodné pre každú chvíľu dňa. Výnimočné byliny ako levanduľa, púpava, rozmarín, žihľava a mnohé iné, používané v týchto fantastických zmesiach, vytvárajú vyvážený kokteil zo 100% prírodných, starostlivo vyberaných surovín. Jemná prírodná aróma rajského ovocia, citrónov či višní navyše dodáva čajom sviežosť. Čaje sú spracované špičkovou technológiou, vďaka čomu si zachovávajú svoju prirodzenú chuť a napomáhajú tak udržiavať telo a myseľ v dokonalej harmónii.

Hoci sa to nezdá, aj správne zvolené novoročné predsavzatia sú v tomto prípade tiež na mieste, keďže naše „potravinové centrum“ je v mozgu. Trvalý úspech odtučňovania je teda možné zabezpečiť len vtedy, ak od základu zmeníte svoj postoj k jedlu a nacvičíte si nové stravovacie návyky.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

12.08.2012 23:36 Riziká redukčných diét a rýchleho chudnutia
16.07.2012 23:43 Obávate sa nastávajúcej letnej sezóny? Dajte zbohom nadváhe!
27.03.2010 19:10 Na nádchu a alergiu morskou vodou
22.03.2010 13:48 Stačia dva poháre denne
25.02.2010 10:28 Očista pečene

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x