Moderná Scarlett

Scarlett je meno, ktoré okamžite evokuje jednu z veľkých hrdiniek klasickej literatúry a hollywoodskych filmov, ktorá pod krásnymi šatami, dokonalou pleťou, jemným vystupovaním a šarmom skrývala charakter, vášeň, dravosť a impulzívnosť. No moderná Scarlett, ktorá tiež túži žiť naplno a chce byť hrdinkou druhej dekády dvadsiateho prvého storočia, má ďaleko k sentimentu a odhaľuje ženskosť bez hraníc a bez stopy fádnosti. A taká je nová vôňa od Cacharel Scarlett.

V úsilí zhmotniť dva aspekty novej hrdinky, ktorá je jemná aj búrlivá, vytvorili tri výnimočné "nosy" - Honorine Blanc, Alberto Morillas a Olivier Crespo - vôňu, ktorá je delikátna a opojná zároveň. Kontrastujúce tóny sa miešajú a harmonicky spájajú v skutočne ženskú vôňu. Akonáhle odstránite uzáver flakónu, dostaví sa omamný pocit: nefalšovaná sviežosť a prirodzenosť čajových lístkov výrazne prekrývané vlnou citrusového ovocia a šťavnatou vôňou hrušky. Z jadra vôňa sa derie poetický a výrazný buket bielych okvetných lístkov (jazmín, kvet pomaranča, zimolez) a odkrýva sa bohatý dozvuk provensálskeho medu. Je to neodolateľné duo, ktoré stojí za úplne novým voňavým zážitkom. Kdesi v jej hĺbke halí romantické biele pižmo vrelé tóny santalového dreva, ako by sme sa stretávali s odrazom ženy, ktorá je otvorená voči ostatným i voči sebe.

Tajomne pôsobiaci flakón, zdobený kvetmi v japonskom štýle je dielom dizajnéra Christopha Pilleta. Je kompaktný a tak trochu retro. Nová vôňa Scarlett od Cacharel je zážitok tak pre oči rovnako ako pre nos, ktorý sa pohráva s myšlienkou ohňa skrytého pod ľadom.

Bookmark and Share
 

Ďalšie články

03.03.2010 10:52 Príbeh Parížanky vo flakóne
10.08.2009 21:05 Courtney Cox tvárou vône SPOTLIGHT
10.08.2009 20:59 Vôňa, čo má štýl
18.06.2009 21:02 Spoločník na cesty
26.05.2009 20:23 Svieža a opojná

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x