Trend v príprave kávy

Aj príprava a pitie kávy má svoje trendy. Vzhľadom k tomu, že stále rastie obľuba prípravy kávy a kávových špecialít jednoduchou formou pomocou porciovanej kávy, teda kávy v kapsuliach, značky Krups a NESCAFÉ Dolce Gusto predstavili úplne novú edíciu espreso prístrojov s prevratným dizajnom s názvom Circolo.Táto novinka osloví predovšetkým milovníkov dizajnu a fanúšikov silného trendu jednoduchej prípravy kávy či kávových špecialít.

Vyznačuje sa unikátnym dizajnom s atypickým tvarom, ktorý podčiarkujú dve LED diódy, ktoré osvetľujú plochu na prípravu kávy a nádržku na vodu. Spotrebitelia určite ocenia aj jeho energetickú úspornosť a tento dizajnový pomocník v kuchyni bude k dispozícii v štyroch farebných vyhotoveniach - metalickej červenej, metalickej šedej, antracitovej a čokoládovo-bielej.

Rovnako ako jeho predchodcovia vyznačuje sa unikátnou možnosťou prípravy horúcich aj studených nápojov, ako je napr. Cappuccino Ice a ponúka i vytvorenie veľkého množstva kávových špecialít veľmi ľahko, rýchlo a čisto. Samotnú prípravu nápojov uľahčujú síce drobné, ale dôležité detaily ako nerezový magnetický držiak kapsúl s pohodlným nasadzovaním, kvalitná nerezová voliaca páka s mechanickým pérovaním pre ľahkú obsluhu, aretačná páka so zdvíhačom a tácka na odkvapkávanie s nastavením výšky v troch polohách. Ďalej zelený/červený LED indikátor zapínania/vypínania, transparentná nádržka na vodu
s objemom 1,3 l a tzv. thermoblock, v ktorom sa uskutočňuje ohrev vody – urýchľuje tak prípravu nápoja, a zároveň zabezpečuje kontrolu správnej teploty sparenia kávy. Tlak čerpadla je 15 barov, ide teda o tlak plne porovnateľný s profesionálnymi espresami. Príkon prístroja je 1 500 W. Úsporný režim spočíva v automatickom vypnutí prístroja po 20 minútach, kedy je odber prístroja v pohotovostnom režime len 0,3 W.

Na slovenskom trhu je teraz k dispozícii už jedenásť nápojových špecialít značky NESCAFÉ Dolce Gusto, medzi najobľúbenejšie patria Latte Macchiato, Espresso a Cappuccino. Ponuka sa rozširuje aj o Espresso Ristretto. Táto káva je určená pre tých, ktorí preferujú silnejšie Espresso, ale Espresso Intenso je pre nich už príliš silné. NESCAFÉ Dolce Gusto ponúka najväčšie portfólio kávy a kávových špecialít a unikátnu možnosť prípravy ľadovej kávy (Cappucino Ice). Medzi ďalšie výhody patrí veľmi rýchla, čistá a jednoduchá príprava nápojov, čo zákazníci môžu oceniť najmä pri mliečnych variantoch.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

10.03.2010 13:05 Máte radi Mozzarellu?
22.02.2010 16:15 Tá správna chuť a aróma
25.01.2010 18:24 Unikátny chuťový zážitok
25.11.2009 12:30 Kontrolované sladkosti
18.11.2009 14:43 Na zdravie, alebo všetko o sekte

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x