Profesionálne výsledky

Svetoznáma značka Helena Rubinstein opäť spojila sily s preslávenou kozmetickou klinikou v Montreaux a výsledkom vzájomnej spolupráce je vysoko koncentrovaný peeling a ďalšie dva produkty pôsobiace proti starnutiu pleti. Tieto tri prípravky - peeling, korekcia, ochrana- radu HD Peel obsahujú účinné látky, ktoré umožňujú nahradiť tri kroky procedúry tejto prestížnej kozmetickej kliniky.

S vekom sa spomaľuje bunková obnova. Medzi dvadsiatym a päťdesiatym rokom klesne až o 30%. Zhrubnutá vrstva kože naberá na objeme a pokožka je stále tenšia. Viditeľne sa tiež znižuje kvalita kože. Stráca hebkosť, žiarivosť, objavujú sa vrásky a škvrny. Na odstránenie týchto príznakov starnutia je často potrebné podstúpiť profesionálny peeling, teda kozmeticko-lekársku procedúru. Náhradné riešenie teraz ponúka Prodigy Re-Plasty HD Peel. Pôsobí proti začínajúcom vráskam, nepravidelnosti pleti ako sú pigmentové škvrny a strate jednotného odtieňa pleti.

Testy vo fakultnej nemocnici v Besançone ukázali, že po patnástich dňoch používania prípravkov Prodigy Re-Plasty HD Peel môžete dosiahnuť výsledky, ktoré sa rovnajú jednému peelingovému zásahu na klinike, a navyše bez vedľajších účinkov, ktoré so sebou takýto peeling nesie. Vrásky sú vyhladené, pigmentové škvrny redukované a textúra pleti je rozjasnená.

Foto: archív výrobcu


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

22.03.2010 13:56 L’Oréal Paris líči Miss Slovensko 2010 a vyhlasuje súťaž Miss L’Oréal Glamour
22.01.2010 13:38 Ocenený Génifique
30.12.2009 11:57 Prirodzená farba a zdravšia pleť
26.12.2009 14:40 Znovuzrodené pery
02.12.2009 18:44 Všetko o make-upe

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x