Kaviareň doma

Ak si chcete dopriať aj doma pôžitok z voňavej kávy ako z kaviarne, skúsiť to môžete s inovatívnym systémom Cafissimo, ktorý v sebe spája zručnosť a skúsenosti skutočných kávových profesionálov. Vykúzliť lahodnú šálku kávy jednoducho, rýchlo a chutne zvládnete vďaka tejto technologickej novinke aj vy.

Hlavné výhody tohto nového domáceho pomocníka spočívajú v jeho ľahkej obsluhe a údržbe, jednoduchej príprave, profesionálnom tlaku až 15 barov, pridanej tryske na penenie mlieka a taktiež v exkluzívnom a elegantnom dizajne. Navyše, vysoká kvalita kávy Tchibo vo vzduchotesne uzavretých kapsuliach Cafissimo zaručuje, že v každej šálke dostávate len to najlepšie. Na výber máte päť rozmanitých chutí: Caffe Crema a Caffe Crema Mild zo 100% kávy typu Arabica na prípravu aromatickej kávy so zamatovou penou, intenzívne a plné Espresso Kräftige Röstung, bezkofeínové Espresso Decaffeinato a veľmi jemnú a chuťovo bohatú kávu Brazil Mild.

Každá z kapsúl je označená farbou, zodpovedajúcou tlačidlám na kávovare Cafissimo, pretože profesionálna príprava každého druhu kávy potrebuje špeciálny prístup a iný tlak. To však nie je zďaleka všetko. Ak máte chuť na lahodné cappuccino plné mliečnej peny, môžete použiť trysku na spenenie mlieka a pripraviť môžete aj celý rad ďalších kávových špecialít. Všetko je absolútne čerstvé, čo je záruka dosiahnutia pravej chuti vašej obľúbenej kávy. Kávovar Cafissimo i jednorázové kapsule nájdete v Tchibo obchodoch v Bratislave a v Košiciach.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

10.03.2010 13:05 Máte radi Mozzarellu?
22.02.2010 16:15 Tá správna chuť a aróma
25.01.2010 18:24 Unikátny chuťový zážitok
25.11.2009 20:46 Trend v príprave kávy
25.11.2009 12:30 Kontrolované sladkosti

Diskusia

Pridaj príspevokspäť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (69)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (75)


     Spolu: 272x