Lesk na prvom mieste

Nádherne hladké a lesklé vlasy sú kľúčom k tomu, aby ste tak počas dňa ako aj v akýkoľvek slávnostný večer vyzerali úžasne. S novým radom výrobkov Braun Satin Hair sa vám to určite podarí, pretože všetky výrobky radu Satin Hair sa vyznačujú technológiou Satin Ion, ktorá jednoduchým stlačením tlačidla uvoľňuje prúd saténových iónov. Tie sú priťahované statickou elektrinou vo vlasoch a pomáhajú tak udržať každý jeden pramienok hladký.Ak chcete rovný a hladký účes, pomocnú ruku vám podá sušič vlasov SatinPro, ktorý pomáha chrániť vlasy pred vysúšaním, pretože dosahuje maximálnu teplotu 70 °C. Používa sa na takmer suché vlasy, lebo tak sa dá zmierniť výskyt rozstrapatených vlasov. Keď sú vlasy úplne suché, použite skvelý vyrovnávač Satinliner na získanie rovných a hladkých prameňov. Jedinečné patentované keramické žehliace dosky NanoGlide sa pri vyrovnávaní hladko kĺžu po vlasoch, aby im dodali saténový vzhľad. Nakoniec si v dlaniach rozotrite gél na vlasy Wellaflex Shiny Hold pre lesk vlasov a prstami si pramienky upravte, aby ste im dodali lesklý a dlhotrvajúci vzhľad.

Módne voľné kučery sa dajú jednoducho vytvoriť tiež za pár minút. Od stredu dĺžky až po končeky natáčajte pramienky suchých vlasov na kulmu Braun Satinstyler, ktorá má jedinečný keramický kulmovací valec na vytvorenie lesklých kučier. Ak chcete, aby kučery vydržali čo najdlhšie, počkajte kým vlasy po kulmovaní ochladnú a až potom ich upravujte. Nakoniec spevnite účes lakom na vlasy Wellaflex Shiny Hold pre lesk vlasov.

Perfektný vrkoč získate tak, že vlasy stiahnete do vrkoča presne na zátylku a voľné pramienky vlasov upravte vyrovnávačom Satinliner. Stlačte tlačidlo na spustenie funkcie saténových iónov, ktorá udrží vaše vlasy hladké a lesklé. Potom si účes spevnite lakom na vlasy Wellaflex Shiny Hold pre lesk vlasov, ktorý účesu dodá elegantný vzhľad a umožní vám pretancovať celú noc.


Bookmark and Share
 

Ďalšie články

11.02.2010 13:46 Na farbené oslabené vlasy
27.01.2010 08:58 Lesk vďaka technológiám
03.11.2009 13:09 S bambusom na vlasy
29.10.2009 22:20 Po novom na farbené vlasy
17.08.2009 08:42 Účesové hity na jeseň a zimu

Diskusia

Pridaj príspevok

27.06.2018 12:00 vlasy


späť

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x