Plody mora

« späť na kategórie receptov


nedeľa, 13.09.2009

Fondue z darov mora

Dary mora opláchnite pod tečúcou vodou, osušte a nakrájajte asi na 2 cm kúsky. Garnáty olúpte, odstráňte črevá a slávky dôkladne umyte. Duste v uzavretom hrnci s bielym vínom asi 5 min., kým sa mušle neotvoria. Vyberte z nich mäso a dary mora uložte na misu.
celý príspevok...
nedeľa, 13.09.2009

Krevetový koktejl

Rozmrazte predvarené olúpané krevety, ponorte ich do teplej slanej vody, nechajte prejsť varom a potom ich nechajte odkvapkať na sitku. Dajte do misky, pridajte ostatné prísady a všetko dôkladne premiešajte. Krevetový kokteil podávajte vychladený a pokvapkaný citrónovou šťavou na liste zeleného šalátu.
celý príspevok...
nedeľa, 13.09.2009

Nákyp zo zelených rezancov s krevetami a šunkou

V hrnci nechajte zovrieť vodu, osoľte ju, pridajte cestoviny a varte ich na miernom plameni podľa návodu. Hotové cestoviny zlejte do sita a opláchnite horúcou vodou a nechajte odkvapkať. Paradajky a šunku pokrájajte na kocky, cibuľu posekajte nadrobno.
celý príspevok...
nedeľa, 13.09.2009

Nivové dary mora

Zamrazené, predvarené dary mora po rozmrazení dajte na panvicu a mierne opečte. Keďže už sú predvarené netrvá to dlho. Ako príloha sú vhodné kroketky. Horúce dary mora a krokety položte na tanier. Syr nadrobte na celé jedlo. Po krátkom čase sa syr mierne rozpustí a spolu s darmi mora vytvára výbornú chuť.
celý príspevok...

Móda ulice


Fashion people


Najnovšie

TV Štýl 24

 

Odporúčame

Anketa

Čo sa chystáte zaradiť do svojej jarnej garderóby?

 pletený kardigán spolu so stále aktuálnymi legínami (70)

 koženú bundu v kombinácii s mini a členkovými topánkami (66)

 džínsový outfit vo western štýle (62)

 trendový béžový trenčkot na šatách v štýle „first lady“ (77)


     Spolu: 275x